سقف آسمان مجازی , قیمت آسمان مجازی , معرفی شرکت های آسمان مجازی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۴/۱۳

سقف آسمان مجازی , قیمت آسمان مجازی , معرفی شرکت های آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی نسل جدید و مدرنی از سقف کاذب می باشد که در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است.استفاده از اشکال و طرح هایی از مناظر و گیاهان به همراه نور پردازی سقف خانه و دکوراسیون منزل آرامشی بصری و روحی به اعضای خانه می دهد. سقف آسمان مجازی با نام های دیگر نیز می شناسند مانند سقف آسمان،سقف کاذب تصویردار،پنجره مجازی،تایل طرحدار سقفی

نصب سقف آسمان مجازی( اجرای سقف آسمان مجازی)

برای نصب سقف آسمان مجازی مراحل زیر باید انجام بگیرد:

1- انتخاب تصویر پنجره آسمان مجازی : شرکت ها و تولید کنندگان ابتدا طرح های انتخابی و درخواستی شما را در چندین آلبوم به شما نشان می دهند که با توجه به دکوراسیون و رنگ های استفاده شده و همچنین متناسب با فضای کاری و یا فضای آپارتمانی در محل مورد نظر تصویر سقف آسمان مجازی انتخاب می شود.

2- انتخاب محل نصب سقف کاذب آسمان مجازی : محل نصب سقف آسمان مجازی باید متناسب با محل فعالیت آن باشد .ادارجات مانند شعب بانک ها،منازل،مراکز درمانی و بهداشتی مانند بیمارستان،دندانپزشکی،سالن های نمایش فیلم و ... 

3- نصب نورپردازی برای نمای تصاویر : یکی از مهمترین المان جلوه دادن طبیعی به نمای سقف آسمان مجازی نورپردازی آن می باشد.سیم کشی نور پردازی در زیر تایل آسمان مجازی و زیر سقف کاذب نصب و برق کشی می شود.

4- نصب تایل های انتخابی آسمان مجازی : تایل انتحابی را به صورت پازل پازل در کنار هم می چینند تا عکس کامل سقف آسمان مجازی به صورت صحیح نصب شود.

5- قرار دادن الویتور بعد از نصب تایل آسمان مجازی :الویتور، تایل های نصبی سقف آسمان مجازی را از سقف کاذب اصلی جدا می کند.الویتور باعث می شود تا تایل های آسمان مجازی بدون واسط و قرار گرفتن درزی بروی آن ،نصب شوند که کار اجرای سقف آسمان مجازی را زیبا تر می کند.

6- نصب سازه سقف کاذب بروی پروژه در اتمام  کار

قیمت سقف آسمان مجازی,شرکت های آسمان مجازی,سقف آسمان,False Sky ceilingتغییر دکوراسیون داخلی با سقف آسمان مجازی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

تغییر دکوراسیون داخلی با سقف آسمان مجازی

تغییر دکوراسیون داخلی با سقف آسمان مجازی: استفاده از سقف آسمان مجازی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل بدون تردید زیبایی منزل شما را چندید برابر می کند.امروزه با وجود انواع آلودگی ها  نیاز انسان به طبیعت و فرار از دغدغه های زندگی شهری باعث شده تا انسان به سبک دکوراسیون آسمان مجازی سوق داده شود.

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما