آهن آلات - آهن آلات ساختمانی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۳/۴

آهن آلات - آهن آلات ساختمانی

آهن آلات

آهن آلات ساختمانی

انواع آهن آلات ساختمانی

قیمت آهن آلات : میلگرد

میلگرد یا به اصطلاح تخصصی آرماتور، فولادی میباشد که در ساخت ساختمان برای داشتن مقاومت کششی بهتر و قرار گیری مصالح به شکل درست در کنار هم این میل گرد ها را توسط سیم بهم گره می زنند.قیمت آهن آلات میلگرد معمولا بستگی به شهر سازنده آن ،اندازه طولی میلگرد ،از همه مهمتر قطر آهن آلات میلگرد بستگی دارد.

قیمت آهن آلات : نبشی

یکی دیگر از انواع آهن آلات ساختمانی ، نبشی است .نبشی یک پروفیل ساختمانی جهت اتصال پل ها به ستون ها و تیرآهن به کار می رود.قیمت آهن آلات ساختمانی نبشی به محل استفاده و قرار گیری آن در ساختمان ،طول نبشی ،وزن نبشی  و محل ترخیص آن بستگی دارد.

قیمت آهن آلات : تیر آهن

تیرآهن جزء اصلی یک بنای ساختمانی محسوب می شود.اسکلت کلی یک ساختمان بروی همین تیر آهن ها سوار می شود.ایجاد ستون ، در خرپا ها به عنوان پروفیل ساختمانی کار برد دارد.هنگام خرید آهن آلات ساختمانی تیر آهن باید به شماره تیر آهن وزن آن دقت کنید زیرا معیار های اصلی قیمت آهن آلات تیر آهن می باشند.

قیمت آهن آلات : ناودانی 

آهن آلات ناودانی در دو نوع ایرانی و خارجی در بازار ایران به فروش می رسد.طول ناودانی ایرانی به 6 متر و طول خارجی این نوع آهن آلات ساختمانی به 6 و 12 متر می باشد.قیمت آهن آلات ساختمانی ناودانی به ایرانی و خارجی بودن آن بستگی دارد.وزن ناودانی به شماره آن بستگی دارد که بروی قیمت تاثیر بالایی دارد.

مفتول

سیم مفتول نوعی آهن آلات ساختمانی است که در  واقع در قسمت های مختلف ساختمان کاربرد دارد.

 

قيمت آهن آلات ساختمانی,فروش انواع آهن آلات ساختمان میلگرد,تسمه,مفتول,تیر آهن,رابیتس,نبشی,ناودانی,ورق فولادی,فروشندگان آهن آلات ساختمانی
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما