مجموعه قوانین سایت دکورنما

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۴/۱۳

مجموعه قوانین سایت دکورنما

قوانین سایت دکورنما :

برای عضویت در این وب سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. توجه نمایید که شروع عضویت به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده میباشد.

قوانین عمومی  در سایت دکورنما

1 - وب‌ سایت دکورنما یک وب‌ سایت تخصصی در زمینه صنعت ساختمان است  که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.
2-  این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.
3-  این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
4- کپی مطلب از این وب سایت با ذکر لینک منبع بلامانع است.در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.
5- هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.
6- کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ما، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیر سایت از طریق ایمیل   info@decornama.com  و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند.
7- مدیر و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.
8- چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا تو ضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
9- چنانچه کاربران با ایجاد کاربری های مختلف سعی در ایجاد نوسان قیمت در بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
10- تمامی تماسهای الکترونیک اعضای عضو با سایت ما بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.
11- درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
12- لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت دکورنماا مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

قوانین مربوط به مطالب انتشاری توسط اعضای عضو در سایت دکورنما

1- وب سایت decornama.com یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی ویرایش خواهد شد.
2- نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.
3- علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند مطالب را  ویرایش ، حذف و تایید کند  وظیفه اصلی  این کار بر عهده خود عضو می باشد.
4- مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.
5- وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد.
6- از درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومي و يا هنجارهاي متعارف جامعه باشد و يا به گونه‏اي اهانت به مقدسات دينيٍ اديان قانوني ياد شده در قانون اساسي بشود، خودداري شود.
7- از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقي يا حقوقي تابع کشور جمهوري اسلامي ايران توهين و يا افترا شود ممانعت مي‏شود.
8- در صورت عدم رعايت ضوابط فوق، سایت دکورنما موظف می باشد تا اکانت آگهی دهنده را از سیستم تبلیغات سایت پاک نماید.
9-  در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.
10- آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.

 

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما