تبلیغات و نیازمندی های صنعت ساختمان در دکورنما

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۶/۲

تبلیغات و نیازمندی های صنعت ساختمان در دکورنما

وب سایت دکورنما پایگاهی برای معرفی شرکت ها و برندهایی  میباشد که در زمینه ساختمان و دکوراسیون فعال می باشند . دکورنما همچنین برای افزایش رتبه وب سایتها در موتورهای جستجو بهینه شده است. با درج آگهی و تبلیغات صنعت ساختمانی در دکورنما می توانید موتورهای جستجو بویژه گوگل، رتبه مناسبی پیدا کنید.

>>>> درج آگهی در سایت دکورنمارایگان است و تنها آگهی‌های ستاره دار شامل تعرفه می‌باشند و هزینه پرداخت می‌کنند. 

در حال حاضر 4 روش برای تبلیغ در دکورنما وجود دارد :
 

1) تبلیغ بنری مربع زیر منو

تعرفه تبلیغات بنری مربع در تمامی صفحات:

این نوع تبلیغات برای کسانی که می خواهند شرکت و محصولات خود را برند سازی و معرفی کنند، مناسب می باشد.تبلیغات در این بخش به صورت مستقیم به هر صفحه ای از سایت خود که بخواهید ، لینک می شود .این نوع تبلیغ در بالای کلیه صفحات آگهی ها ، گروهها ، جستجوها و مقالات  .....  بصورت صد در صد نمایش داده می شود.
این نوع بنر میتواند تصویر متحرک (gif) نیز باشد.که حداکثر دارای 4 فریم  و ابعاد این بنر باید 180*180  و حداکثر حجم مجاز آن 30 کیلوبایت می باشد.

بخش تبلیغات بنری مربع باز می باشد و می توانید آگهی بنر مربعی سفارش دهید.
 
مدت زمان نمایش آگهی هزینه (تومان)
یک ماهه 270000
سه ماهه 680000
شش ماهه 1290000

2) آگهی ستاره دار(1 تا 5 ستاره)

این بخش برای فروش محصولات و معرفی شرکت های  خود می توانید بر اساس رنج اعتباری که به عنوان ستاره مشخص می شود،ثبت آگهی نمائید.جهت درج آگهی ستاره دار  در سایت دکورنما ابتدا در سایت عضو شوید و بعد از عضویت از پنل شخصی آگهی را ثبت نمایید .در صورتی که به هر دلیل امکان عضویت در سایت را ندارید میتوانید  عکس ویا لوگوی شرکت ویا محصول خود را همراه توضیحی از شرکت ویا محصول خود با زمینه کاری به علاوه آدرس ،شماره تلفن ثابت و گوشی، وب سایت و پست الکترونیکی همراه با 4 رقم آخر شماره کارت و نام واریز کننده وتاریخ پرداخت وشماره ارجاع به آدرس ads@decornama.com ایمیل فرمائید ویا  با شماره تلفن بخش پشتیبانی سایت 02188314665 تماس حاصل فرمایید. 

نکته : موضوع آگهی در زمینه ساختمان و دکوراسیون باشد.

مزیت آگهی های ستاره دار:

1- اعتماد بيشتر بازديد کنندگان به آگهي (چون صاحب آگهي با اطمينان به فروش کالا و يا ارائه خدمات خود حاضر به پرداخت هزينه آگهي شده است) .
2- نمايش در صفحه اول سايت به نسبت ستاره انتخابی (5 ستاره ها در بالاترین مکان نمایش آگهی).
3- نمايش در صفحه اول گروه مرتبط با آگهی.
4- نمايش در صفحه اول زير گروه مرتبط با آگهی.
5-کسانی که محصولات و شرکت های ستاره دار خریداری می کنند اطلاعات تماس آنها به همراه سایت اصلی فروشنده نمایش داده می شود (لینک سایت شما فعال می شود).

 

نوع آگهی تعداد ستاره قیمت برای یک ماهه(30روز) قیمت برای سه ماهه(90روز) درصد نمایش آگهی در صفحه اول سایت
رایگان آگهی رایگان دکورنما 0 تومان 0 تومان 10%
یک ستاره آگهی یک ستاره دکورنما 15.000 تومان 40.000 تومان 20%
دو ستاره آگهی دو ستاره دکورنما 21.000 تومان 56.000 تومان 40%
سه ستاره آگهی سه ستاره دکورنما 32.000 تومان 81.000 تومان 60%
چهار ستاره آگهی چهار ستاره دکورنما 38.000 تومان 96.000 تومان 80%
پنج ستاره آگهی پنج ستاره دکورنما 47،000 تومان 119.000 تومان 100%

 

3)تبلیغات متنی در قسمت فوتر سایت (پایین سایت بخش لیست شرکت های صنعت ساختمان) :

ثبت لینک متنی follow در سایت دکورنما یک ماهه با قیمت 60 هزار تومان می باشد که در صورت سفارش برای سه ماه تخفیف تعلق می گیرد.

 • کمک به بالا آمدن در جستجوی گوگل :
  از نظر موتورهای جستجو مانند google اگر یک سایت معتبر و مرتبط با محتویات سایت شما ،لینک سایت شما را در سایت خود به صورت follow لینک کند بسیار مفید تر از چندین سایت پر بازدید و غیر مرتبط است.
 • دیده شدن توسط مشتریان واقعی:
  سایت دکورنما یک سایت تبلیغاتی مرتبط با صنعت ساختمان می باشد درنتیجه کاربرانی که سایت ما را دنبال می کنند با زمینه کاری شما به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در ارتباط می باشند.
 • تکرار لینک در همه صفحات سایت دکورنما
 • لینک مستقیم به سایت شما :
  در بسیاری از سایت ها لینک شما ابتدا وارد یک صفحه شده و از آنجا به سایت شما هدایت می شود (redirect شدن)  ولی در سایت ما لینک به طور طبیعی هدایت می شود.
   

4) تبلیغ بنری در بالای منوی سایت

 

تعرفه تبلیغات بنری مستطیل در تمامی صفحات:

این نوع تبلیغ در بالای کلیه صفحات آگهی ها ، گروهها ، جستجوها و مقالات  .....  بصورت صد در صد قرار می گیرد.این نوع بنر میتواند تصویر متحرک (gif) نیز باشد.ابعاد این بنر باید 90*380  و حداکثر حجم مجاز آن 30 کیلوبایت می باشد. بنر 31  کیوبایتی پذیرفته نمی شود.این بنر یک فایل تصویری با فرمت PNG,JPG,GIF می باشد.

تعرفه برای مدت یک ماه : 800 هزار تومان

بنر سایت دکورنما

 

 

شماره حساب جهت واریز هزینه تبلیغات به صورت کارت به کارت:

نام بانک / نام صاحب حساب شماره کارت
   
بانک آینده/ فرشته علیزاده 6362141057118656

 

وب سایت دکورنما هیچ ارتباطی با شرکت ها  ندارد. اطلاعات تماس یاد شده در بالا صرفا جهت تبلیغات، درج آگهی، پشتیبانی و مشاوره در این موارد می باشد. لطفا جهت دریافت شماره تماس شرکت های عضو، خرید محصولات و سوالات ساختمانی تماس حاصل نفرمایید. در صورت داشتن سوال با وارد شدن به صفحه ی هر شرکت و یا محصول(با کلیک کردن بروی هر عکس) اطلاعات تماس با شرکت درج شده است.
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما