درب اتوماتیک-قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۸/۱۲

درب اتوماتیک-قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک نوعی درب های مدرن و به روز می باشد که با سیستم های الکترومکانیکی کار می کند وبه صورت هوشمند و اتوماتیک باز و بسته می شود.
در مکانهای مختلف بر روی انواع گوناگون درب ها مانند درب گاراژ ، درب حیاط ، درب ورودی ساختمان و حتی درب اتاق های ساختمان نصب و مورد استفاده قرار می گیرد . بعد از نصب این سیستم ها به 2 روش باز و بسته ی شوند 1- با فشاریک دکمه روی یک ریموت کنترل از فاصله مناسب  2- با نصب سنسورهای چشمی و حسگرهای  خاصی هنگام عبور و مرور در را به طور اتوماتیک باز و بسته می شود.کاربرد درب اتوماتیک

کاربرد درب های اتوماتیک در زمینه های گوناگون به شرح زیر است:

1- در مسائل امنیتی و حفاظتی مانند درب اتوماتیک مراکز نظامی ،آزمایشگاه ها ...
2- مسائل بهداشتی مانند درب اتوماتیک اتاق عمل ...
3- درب اتوماتیک در مکانهایی که مصرف انرژی وتبادل دمای داخل وخارج ساختمان هم و ضروری است مانند درب اتوماتیک هتلها ، درب اتوماتیک فروشگاه ها ...
4- جهت رفاه بیشتر مانند درب اتوماتیک پارکینگ منازل ، درب اتوماتیک بیمارستان ها و غیره ...
5- در مکان هایی که استفاده از دست و نیروی انسانی مناسب نیست مانند درب آزمایشگاه ها و درب اتاق عمل ...
6- برای 
افزایش سرعت کار و جایگزین نیروی انسانی مانند درب اتوماتیک مکان های صنعتی

مزایای درب اتوماتیک

مزیت این نوع سیستم در بازکن اتوماتیک:

از اولین و مهمترین مزیت درب اتوماتیک 1- راحتی و رفاه حال افراد در بازو بسته کردن درب باعث می شود رفاه مصرف کنندگان  فراهم آورده شود. 2-  کنترل رفت و آمد افراد مخصوصا در سازمان ها 3-درب اتوماتیک دمای محیط  داخل وخارج ساختمان درفصول سرد و گرم سال را تحت کنترل خود قرار می دهد 4- در مسائل ایمنی ،امنیتی ،حفاظتی ، درب اتوماتیک بهترین گزینه برای سازمان ها و اماکن امنیتی است.

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای

در مکان های شلوغ ، پرتردد و پر رفت و آمد مانند بانک ها ، بیمارستان ها ، استادیوم ها ورزشی ، فرودگاه ها ،پاساژ و مراکز تجاری و … از درب اتوماتیک شیشه ای اسلاید استفاده  می شود. درب اتوماتیک شیشه ای در مدل های کشویی ،ریلی,گردان از پر طرفدارترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای محسوب می شوند.

درب اتوماتیک کشویی (ریلی)

درب اتوماتیک کشویی نوعی از درب است که به صورت ریلی بازو بسته می شود.در مکان های عمومی و پاساژها برای رفت و آمد آسان استفاده می شود.

درب اتوماتیک لولایی

از پر طرفدار ترین درب اتوماتیک می توان از درب اتوماتیک لولایی در پارکینگ خانه ، باغ و ویلا دارای سیستم لولائی است که درب  بطرف داخل پارکینگ با  بطرف بیرون باز می شوند.

درب اتوماتیک پارکینگ (بازویی)

درب بازکن های اتوماتیک هم برای درب های ریلی هم برای درب های لولایی وجود دارند که به دو دسته الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک تقسیم می شوند.

درب اتوماتیک تلسکوبی 

نوعی از درب اتوماتیک چهارلنگه است  که در ورودی های معمولی نصب شده و بصورت کشویی باز می شود و تفاوت آن در عرض دهنه ورودی ساختمان می باشد.

درب اتوماتیک گردان 

گونه درب ها به صورت گرد بوده و به شکل 2 باله 3 باله یا 4 باله طراحی می شوند و با نوع حرکت چرخشی تا حد زیادی از به هدر رفتن انرژی جلوگیری می نماید.

درب اتوماتیک بازویی

درب اتوماتیک بازویی این قابلیت را دارد که در تمامی درب ها استفاده شود و با هزینه ای مناسب درب های معمولی را به نوع اتوماتیک تبدیل نمود.

درب اتوماتیک تاشو

نام دیگر درب اتوماتیک تاشو، درب اتوماتیک فولدینگ نیز می باشد که لنگه های درب بروی هم تا می شوند.

 

شما می توانید با تبلیغات در سایت دکورنما شرکت و یا محصولات مرتبط با درب و درب های اتوماتیک خود را به صورت 100% در صفحه اول و دیگر صفحات به همگان معرفی و نمایش دهید.برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

درج آگهی و تبلیغات ساختمانی و خدمات در دکورنما

 درب اتوماتیک تاشو

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۱۶

درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو,درب اتوماتیک فولدینگ,آشنایی با درب های اتوماتیک تاشو,کاربرد درب اتوماتیک تاشو,معرفی شرکتهای فروش درب اتوماتیک

 

 

 

بیشتر بخوانیم...

درب اتوماتیک مثلثی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۷

درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی از نوع درب اتوماتیک کشویی می باشد .لنگه های درب اتوماتیک مثلثی به صورت دو لنگه متحرک و ثابت بروی هم قرار دارند.نحوه بازو بسته شدن درب زاویه دارمی باشد که معماری و نمای خاصی به ورودی ساختمان می دهد.درب اتوماتیک مثلثی,آشنایی با انواع درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی,معرفی شرکتهای فروش و نصب درب اتوماتیک مثلثی

 

بیشتر بخوانیم...

درب اتوماتیک گردان

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۰

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان یکی از زیباترین و گرانترین نوع درب های اتوماتیک به حساب می آید.درب اتوماتیک گردان در مکان های ورود و خروج ساختمان ها و فروشگاه های بزرگ و یا ادارجات نصب می شود.آشنایی با درب اتوماتیک گردان,درب اتوماتیک گردان شیشه ای چیست,درب اتوماتیک گردان,انواع درب اتوماتیک گردان

بیشتر بخوانیم...

انواع مختلف درب اتوماتیک کشویی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۳

انواع مختلف درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی نوعی درب اتوماتیک می باشد که لنگه های درب به سوی یکدیگر بسته می شوند.انواع مختلف درب اتوماتیک کشویی,آشنایی با درب اتوماتیک کشویی,انواع درب اتوماتیک ریلی,انواع درب اتوماتیک

 

 

 

بیشتر بخوانیم...

تفاوت درب اتوماتیک کشویی و درب اتوماتیک تلسکوپی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۳۰

تفاوت درب اتوماتیک کشویی و درب اتوماتیک تلسکوپی

در مبحث درب اتوماتیک معمولا از نظر ظاهری تفاوتی باهم ندارند اما تفاوت اصلی در کارکرد آنها می باشد.تفاوت درب اتوماتیک کشویی با تلسکوپی در نحوه عملکرد و باز شدن درب اتوماتیک مربوطه می باشد.تفاوت درب اتوماتیک کشویی و درب اتوماتیک تلسکوپی,تفاوت درب اتوماتیک کشویی و تلسکوپی

 

 

بیشتر بخوانیم...

نصب درب اتوماتیک

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۲/۲۵

نصب درب اتوماتیک

برای نصب درب اتوماتیک احتیاج به تخصص و شناخت کافی به متعلقات درب اتوماتیک داشته باشیم.برای نصب درب اتوماتیک ابتدا باید یک جلسه به عنوان جلسه کارشناسی اولیه باید گذاشته شود تا کارشناس مربوطه اطلاعات لازم جهت سفارش درب ،نوع درب اتوماتیک مناسب،سلامت درب مورد نظر را باید ثبت کند.تجهیزات نصب درب اتوماتیک به شرح زیر می باشد :یک عدد جک پارکینگی - ریموت کنترل - خازن موتور - چشم الکترونیک - آنتن - قاب مرکز کنترل - لامپ چشمک زن.نصب درب اتوماتیک,آموزش نصب درب اتوماتیک,آموزش نصب جک درب اتوماتیک,نصب درب اتوماتیک شیشه ای

بیشتر بخوانیم...

درب اتوماتیک شیشه ای

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۴/۲/۲۰

درب اتوماتیک شیشه ای

انواعدرب اتوماتیک شیشه ای, درب اتوماتیک شیشه ای کشویی: درب اتوماتیک شیشه ای کشویی همانطور که از نامش پیداست به صورت کشویی باز و بسته می شود و عملکرد ساده ای دارد، به همین دلیل نیز در اماکن عمومی و پرتردد کاربرد فراوانی دارد . درب اتوماتیک شیشه ای بازویی : درب اتوماتیک بازویی این قابلیت را دارد که در تمامی درب ها استفاده شود و با هزینه ای مناسب درب های معمولی را به نوع اتوماتیک تبدیل نمود. درب اتوماتیک شیشه ای  گردان:  گونه درب ها به صورت گرد بوده و به شکل 2 باله 3 باله یا 4 باله طراحی می شوند و با نوع حرکت چرخشی تا حد زیادی از به هدر رفتن اانرزی جلوگیری می نماید.

بیشتر بخوانیم...

انواع درب اتوماتیک

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۴/۲/۵

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک چیست: درب اتوماتیک شیشه ای: در مکان های پرتردد مانند بانکها ، بیمارستانها ، استادیوم ها ، فرودگاه ها ،مراکز تجاری و … از درب اتوماتیک شیشه ای اسلاید استفاده  می شود .  درب اتوماتیک کشویی ( ریلی): درب اتوماتیک کشویی نوعی از درب است که به صورت ریلی بازو بسته می شود  .  درب اتوماتیک لولایی  : بخش عمده درب های پارکینگ های منازل ، باغ ها و ویلاها دارای مکانیزم لولائی است که دربها یا بطرف داخل پارکینگ با بطرف بیرون باز می شوند .درب اتوماتیک پارکینگی :  درب بازکن های اتوماتیک هم برای درب های ریلی هم برای درب های لولایی وجود دارند که به دو دسته الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک تقسیم می شوند درب اتوماتیک تلسکوبی:نوعی از درب های اتوماتیک چهارلنگه است  که در ورودی های معمولی نصب شده و بصورت کشویی باز می شود و تفاوت آن در عرض دهنه ورودی ساختمان می باشد.

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما