آیفون تصویری,قیمت انواع آیفون تصویری

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۳/۱۸

آیفون تصویری,قیمت انواع آیفون تصویری

 آیفون تصویری چیست

درب بازکن برقی تصویری

 آیفون تصویری وسیله ای ارتباطی است که علاوه بر صدا تصویر را هم بوسیله یک دوربین در دم در ساختمان به یک مانیتور دیگردرداخل ساختمان به صورت یکطرفه انتقال می یابد.در قدیم برای خانه های تک واحدی یک دکمه در دم در خانه نصب می شد که به صورت صوتی صدایی متناوب تولید می کرد که صاحب خانه را از وجود یک مراجعه کننده با خبر می ساخت. بعد ها یک پنل به آن در داخل منزل نصب می شد، اضافه کرد.که فقط با شنیدن صدا طرف می توانستیم در را باز کنیم.امروزه آیفون های تصویری با مارک های فراوان در بازار موجود می باشد.بنابراین خرید آیفون تصویری خوب و بادوام برای ساختمان با توجه به نیاز ساختمان و صحبت با مشاوران فروش آیفون تصویری تا حد زیادی از هزینه دو باره خرید آیفون تصویری جلوگیری می کند.مطالعه و تحقیق در باره نوع آیفون تصویری،مدل مناسب محل مورد نصب آیفون تصویری باعث می شود تا امنیت و ارامش در  مراقبت و حفظ ساختمان تاثیر چند برابر داشته باشد.

انواع آیفون تصویری

آیفون  تصویری به دوصورت در بازار یافت می شود:1-آیفون هایی با مانیتور سیاه و سفید 2- آیفون هایی با مانیتور رنگی

تجهیزات آیفون تصویری

1- پنل دکمه برای زدن زنگ که به آن صفحه دم دری (Door Panel) هم گفته می شود. در آیفون تصویری این پانل از صفحه ای فلزی ویا آلومینیومی ساخته می شود و چون در بیرون منزل به دیوار متصل می شود و هیچ گونه سایبانی ندارد برای جلوگیری از نفوذ آب باران و برف ازپلا ستیک دور پنل آیفون تصویری استفاده می شود. دارای یک دوربین از نوع CCD و یا CMOS می باشد که تصاویر را دریافت می کند.
 
تجهیزات آیفون تصویری

پانل جلوی درب برای یک واحد

پانل جلوی درب برای  8 طبقه  به بالا

 
2- مانیتور ( Monitor ): به دو صورت به همراه تصویر(Video Panel ) و یا فقط گوشی درداخل منزل نصب می شود.در آیفون تصویری سیاه و سفید برای نمایش تصویر ازلامپ  تصویر و برای درب بازکن های رنگی از لامپ LCD استفاده می شود.
 
تجهیزات ایفون تصویری

آیفون تصویری رنگی

آیفون تصویری سیاه و سفید

 
3-  منبع تغذیه یا همان ترانس (Power Source)
4- قفل در بازکن(Door Switch)

قیمت انواع دربازکن تصویری ایرانی و خارجی, فروش آیفن تصویری,در بازکن صوتی,طرح و مدل آیفون تصویری رنگی و سیاه و سفید,صوتیدر بازکن,قیمت انواع در بازکن

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۴/۴/۲۵

در بازکن,قیمت انواع در بازکن

در باز کن چیست:دربازکن نوعی وسیله برای باز کردن درب ورودی ساختمان می باشد که بدون حضور فرد مقابل درب انجام می گردد.انواع در بازکن :1-دربازکن تصویری 2-درب بازکن برقی 3-دربازکن کارتی 4-درب بازکن RFID

 

 

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما