تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۶/۷

تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت

جایگزین درب های معمولی با درب ضد سرقت

شاید زمان آن رسیده است که خانه خود را امن تر از گذشته کنید بخصوص از محلی که اکثر سرقت ها از آنجا صورت می گیرد یعنی درب های ورودی.برای استفاده از درب ضد سرقت به جای درب های معمولی بهترین انتخاب برای پیشگیری از دزدی و سرقت می باشد.انواع مختلفی از درب ضد سرقت با برند های گوناگون و تولید کنندگان خارجی و داخلی ، در بازار یافت می شود. برای تعویض درب ضد سرقت با درب های قدیمی دیگر ،مهمترین عامل محاسباتی ابعاد درب ضد سرقت و چهار چوب درب قدیمی است.

درب های ضد سرقت چینی و ترک موجود در بازار دارای ابعاد تعریف شده ای هستند.درب ضد سرقت ترک در ابعاد 220*115 سانتی متر و درب ضد سرقت چینی 210*105 سانتی متر می باشد .اگر این فضا وجود داشته باشد دیگر نیاز به تغییر چهار چوب نیست اما اگر این فضا بزرگتر و یا کوچکتر باشد نیازمند کمی تغییرات برای جفت شدن درب ضد سرقت با چهار چوب قدیمی می باشد.برای گرفتن اندازه های چهارچوب درب ضد سرقت از برجسته ترین قسمت چهار چوب دو طرف درب اندازه گیری  می شود.ابعاد درب ضد سرقت باید از این اندازه نیم تا یک سانت کوچکتر باشد.

تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت,جایگزین درب های معمولی با درب ضد سرقت,نصب درب ضد سرقت بروی چهارچوب معمولی,شرکتهای فروش و نصب درب ضد سرقت
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما