تغییر دکوراسیون داخلی با سقف آسمان مجازی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

تغییر دکوراسیون داخلی با سقف آسمان مجازی

تغییر دکوراسیون داخلی با سقف آسمان مجازی

استفاده از سقف آسمان مجازی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل بدون تردید زیبایی منزل شما را چندید برابر می کند.امروزه با وجود انواع آلودگی ها  نیاز انسان به طبیعت و فرار از دغدغه های زندگی شهری باعث شده تا انسان به سبک دکوراسیون آسمان مجازی سوق داده شود.سقف آسمان مجازی تایل های دارای طرح آسمان و طبیعتی هستند که با اجرای نورپردازی مناسب به سقف کاذب متصل می شود.

 

کاربرد سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی در بیمارستان ها و مراکز درمانی

یکی از دلایل اصلی که آسمان مجازی طراحی شد استفاده از آن در کاهش استرس و بیماری ،بیماران بیمارستانها بوده است و بیشتر خاصیت درمانی دارد.استفاده از رنگ های سبز و آبی از طرف طراحان دکوراسیون برای درمان، همیشه یادآوری شده است. آسمان مجازی در بیمارستان ها ،دندان پزشکی ها ،مراکز پوست و درمانی بیشترین طرفداران را دارد.

سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی در استخر ها و مراکز ورزشی

استفاده از سقف آسمان مجازی در استخر ها و مراکز ورزشی نیز در زیبا سازی فضای داخلی کمک فراوانی می کند.در باشگاه ها و استخرها ما محدودیت طراحی دکوراسیون داریم به همین جهت استفاده از تایل های سقف آسمان مجازی به زیبایی و دلنشینی فضا می افزاید.

 

سقف آسمان مجازی در جلد یک پنجره مجازی

پنجره های مجازی یکی از شاخه های اصلی آسمان مجازی می باشد .تفاوت اصلی پنجره مجازی با سقف اسمان مجازی در محل نصب تایل دارد که پنجره مجازی به جای سقف برروی دیوار نصب می شود.
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما