درب ضد حریق-درب-قیمت درب ضد حریق شیشه ای،چوبی-سازنده درب ضد حریق -فروش درب ضد حریق-درب های ضد حریق ترک،چینی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۷/۶

درب ضد حریق-درب-قیمت درب ضد حریق شیشه ای،چوبی-سازنده درب ضد حریق -فروش درب ضد حریق-درب های ضد حریق ترک،چینی

درب ضد حریق به درب هائی گفته می شود که برابر حرارت مقاوم 1 الی 2 ساعت می توانند کاملا مقاوم باشند ومناسب برای جلوگیری از گسترش حریق در فضاهای باز است.معمولا چهارچوب درب ضد حریق از جنس فولاد و روکش درب  از ورق فولاد با پوشش رنگ تمام کوره ای میباشد.داخل درب پشم سنگ نسوز عایق حرارتی قرار دارد که در برابر آتش تا 4 ساعت در دمای 800 درجه سانتیگراد مقاوم است.اطراف درب با  لاستیک درزگیر نسوز پوشانیده شده است جهت جلوگیری از ورود دود ،در حرارت بالا ، دود سمی تولید نمیکند. در ساختمانها  برای تامین فرصت و زمان مورد نیاز برای افراد جهت فرار از آتش سوزی و همچنین برای محافظت از سازه و اجزای ساختمان از درب ضد حریق استفاده می شوداین درب ها که در پاگرد پله اضطراری ساختمان ها نصب می شوند وظیفه محافظت از ساکنین در زمان آتش سوزی را دارند.ساختار داخلی دربهای ضد حریق از پشم سنگ نسوز به عنوان عایق حرارتی استفاده می شودو می توانند تا مدتها پس از آتش سوزی از ورود آتش و دود به پله های اضطراری جلوگیری نمایند.

درب های ضد حریق از نظر کاربرد به چهار گروه دسته بندی میشوند:

  • درب های خروج اضطراری برجهای مسکونی، اداری و هتل
  • درب های بیمارستانی
  • درب های مخصوص خزانه و انبار
  • درب های مخصوص نیروگاههای برق

انواع درب ضد حریق:

  • درب ضد حریق چوبی نیز  بدلیل سهولت ساخت در ابعاد مختلف و همچنین نصب در چهارچوب درب های چوبی معمولی مورد ستفاده بسیاری از سازندگان می باشد.
  • درب ضد حریق شیشه ای بصورت استاندارد برای مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری که بشکل آپارتمان در چند طبقه و چند واحدی ساخته می شود در هر طبقه برای مواقع اضطراری درب مخصوص به سمت پله فرار و یا محیط امن طراحی و نصب می گردد.
راهنمای انتخاب درب ضد حریق:
1-مقاومت در برابر حریق بر حسب ساعت و دقیقه که از یک ساعت نباید کمتر باشد.
2-ضخامت ورق فولادی کار شده در داخل درب که نباید از 1 میل کمتر باشد.

جهت اطلاع از قیمت درب ضد حریق میتواانید از لیست شرکت هایی که در بالای همین صفحه آمدهاند استفاده نمایید.برای فروش درب ضد حریق میتوانید در سایت ما آگهی دهید.

امیدواریم در آینده با ترکیب درب ضد حریق و درب اتوماتیک نوع جدیدی از درب های کاربردی ساخته شود.

شما می توانید با تبلیغات در سایت دکورنما شرکت و یا محصولات مرتبط با درب و درب های ضد حریق خود را به صورت 100% در صفحه اول و دیگر صفحات به همگان معرفی و نمایش دهید.برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

درج آگهی و تبلیغات ساختمانی و خدمات در دکورنما
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما