انواع درب ضد سرقت-درب ضد سرقت ترکیه،چینی،ایرانی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۲/۲

انواع درب ضد سرقت-درب ضد سرقت ترکیه،چینی،ایرانی

انواع درب ضد سرقت :

درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران شامل سه بخش عمده میشود:
 
درب های ضد سرقت از نظر نوع ساخت،نحوه تولید ، مشخصات ظاهری و شکل آنها به دو طرح ترکی و چینی تعریف می شوند  و این را نیز باید در نظر داشت که درب های ضد سرقت چینی  الگوی اولیه و طرح خود را از درب های ضد سرقت ایتالیایی کپی برداری کرده اند. اما درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر ظاهر شبیه درب های ساخت کشور ترکیه و در بعضی موارد محدودتر کاملا مشابه درب  ضد سرقت چینی می باشد.به دلیل شباهت درب های ضد سرقت ایرانی به درب  ضد سرقت ترک این دو مورد را در یک دسته قرار می دهیم.
 
تولید کنندگان دربهای ضد سرقت ترک که در ایران فعالیت می کنند چارچوب های خود را از تولید کنندگان  داخل کشور خریداری می کنند و یا خود اقدام به تولید این چارچوب ها در داخل کشور می نماید ولی یراق آلات این دربها عموما از محصولات ساخت ترکیه استفاده می شود که در صدر آنها شرکت KALE ترکیه می باشد که جایگاه ویژه ای را در بازار ایران به خود اختصاص داده است.

شاید سوالی به ذهن خریداران درب ضد سرقت برسد که درب ضد سرقت چینی با ترکیه چه تفاوتی داد؟

     تفاوت ظاهری درب های ضد سرقت ترکیه و چین:

  • اولین تفاوت در نوع چارچوب های آنها می باشد چارچوب درب های ضد سرقت چین تخت و اختلاف سطح کمی بین سطح بیرونی چارچوب و لنگه درب ضد سرقت وجود دارد درصورتی که این اختلاف سطح در درب ضد سرقت ترک بیشتر است.
  • دومین تفاوت در لولاهای درب های ضد سرقت چین و ترکیه می باشد.لولای درب های ضد سرقت چین مخفی است اما لولای  درب ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است.

    تفاوت کیفی درب های ضد سرقت ترکیه و چین:

  • شاید اولین تفاوتی که در ذهن شنونده شکل بگیرد کیفیت پایین درب ضد سرقت چین   نسبت به درب ضد سرقت ترکیه باشدکه در این مورد با توجه به کیفیت اجناس چینی و ترک  موجود در بازار ایران می توان به خریدار درب ضد سرقت حق داد که چنین تصوری را داشته باشد.

   تفاوت قیمت درب  ضد سرقت ترکیه و چین:

  • (در حال آماده سازی)

درب های ضد سرقت ترک  به دو گروه دسته بندی می شوند:

  • درب ضد سرقت ترک وارداتی
  • درب ضد سرقت ترک مونتاژ داخل

 
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما