کرکره اتوماتیک - کرکره برقی - درب کرکره برقی اتوماتیک - کرکره برقی پارکینگ ریموت دار

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۷/۶

کرکره اتوماتیک - کرکره برقی - درب کرکره برقی اتوماتیک - کرکره برقی پارکینگ ریموت دار

کرکره برقی

درب کرکره ای برقی چیست

آشنایی با کرکره برقی 

کره برقی نوعی  کرکره می باشد که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند و به صورت عمودی بالا و پایین می شود .کرکره برقی  با موتور کوچکی کارمیکند که  کرکره برقی با  فشار یک دکمه  باز و بسته می شود. موتورکرکره برقی را می توان به منبع برق شهری و یا می توان با کمک انرژی های طبیعی مانندانرژی خورشید باز کرد.کرکره برقی با استفاده از کنترل از راه دور کوچک و یا یک پانل که در داخل محل نصب کرکره برقی قرار دارد،کار می کند و در جایی دیگر اداره می شود. مهمترین مزیت اصلی  کرکره برقی  فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی می باشد. شما می توانید باز یا بسته شدن را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید.

 

مزیت کرکره برقی 

مزیت های کرکره های برقی نسبت به نوع سنتی 

  •   باعث زیبایی و تمیزی پارکینگ منازل و يا فروشگاه ،مغازه می شود.
  •  می توانید با در دست داشتن یک سطل به راحتي درب کرکره برقی را بشوئید. 
  •   از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و به آساني نمی توان آن را خراب کرد.
  •   کار با آن راحتتر است زیرا نيازی به قفل کردن ندارد.
  •   مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف اعم از گرما و سرما .
  •   حتی اگر زمانی برق قطع شود به راحتی مانند درب های سنتی می توان آنها را باز و بسته کرد.
  •   افزايش کارايي و طول عمر بيشتر به کرکره برقی نسبت به مدل سنتی.

کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک چیست 

تعریف کرکره برقی اتوماتیک

 همان طوری که از تیتر می بینیم درب کرکره برقی اتوماتیک همان  کرکره مغازه سنتی خودمان است.در زمان قدیم  کرکره های مغازه ها  به صورت دستی جابجا  می شد و به دلیل سختی درجابجایی و روغن کاری مداوم و نداشتن شکلی زیبا و نیز ایمن نبودن آن کرکره برقی اتوماتیک به بازار آمد و از مهمترین کاربردش حذف سختی جابجایی با نیروی فیزیکی آن برای بازو بسته کردن امروزه با فشار یک کلید این امر انجام می شود و دید داخل را کاملا پنهان می نماید و به غیر از موتور نمی توان ان را بالا و پایین کرد.
کرکره اتوماتیک را به جهت استفاده از برق برای روشن شدن موتور به اسم کرکره برقی هم می نامند و میتوان این محصول را برای درب تمامی فروشگاهها ، مغازه ها ،پارکینگهای مسکونی و تجاری وهمچنین دکه های شهرداری و ماشینهای حمل و پخش مواد غذایی استفاده کرد.

درب پارکینگ

کرکره برقی اتوماتیک پارکینگ آلومینیومی 

تیغه این نوع درب های کرکره برقی از جنس آلیاژ آلومینیوم می باشد که بسیار سبک ومانند یک عایق خوب در برابر سرو صدا عمل می کند.درب کرکره برقی آلومینیوم برای درب پارکینگ خانگی بهترین گزینه انتخابی است.

کرکره برقی اتوماتیک پارکینگ چوبی

این نوع درب کرکره اتوماتیک پارکینگی ازروکش چوبی و رنگ چوب می باشد.به دلیل تنوع رنگ و مدل های درب چوبی از مدل های گوناگونی ساخته می شود.طرح روکش چوبی این نوع کرکره اتوماتیک چوبی در برابر نور خورشید و عوامل باد و باران مقاومت بالایی دارد.

درب برقی کرکره ای پارکینگ شیشه ای

 


درب و کرکره اتوماتیک-فروش انواع درب و کرکره اتوماتیک شیشه ای، درب و کرکره اتوماتیک ریموت دار,آهنی,درب و کرکره اتوماتیک,قیمت دراتوماتیک,درب کنترلی و درب برقی,کرکره برقی,درب اتوماتیک
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما