دوربین مدار بسته ahd

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۴/۳۱

دوربین مدار بسته ahd

دوربین مدار بسته AHD

دوربین مدار بسته AHD چیست

دوربین مداربسته AHD یا (AHD CCTV ( Analog High Definition CCTV به فارسی دوربین مداربسته آنالوگ رزولوشن بالا معنی دارد.به دلیل اینکه دوربین مدار بسته آنالوگ از روزولشن تصویر پایینی نسبت به بقیه دوربین ها برخوردار است برای جبران این امر از تکنولوژی AHD استفاده می شود.

نحوه کار تکنولوژی AHD

کار این تکنولوژی AHD ارسال اطلاعات به صورت آنالوگ است اما کد هایی که اطلاعات را می فرستند با حجم بیشتری ودر نتیجه با روزولشن بالاتر دریافت می شوند.این کدگذاری توسط یک سخت افزار بنام AHD TXانجام می گردد.که اطلاعات را به صورت دیجیتال می گیرد کدگذاری می کند سپس به DVR می فرستد ودر آنجا دوباره به صورت دیجیتال در می آورد و برای ضبط اماده می کند.روزولشن تصویر  در دوربین مداربسته AHD با دو کیفیت 720p و 1080p تولید می شود و بالاتر از این نوع کیفیت دیگر تولید نمی شود که با همین دو کیفیت روزولشن،تصاویر خیلی خوبی ارسال و نمایش می دهد.

قیمت دوربین مدار بسته ADH

دوربین های مدار بسته AHD نسبت به دوربین های مدار بسته دیجیتال و هم تراز آن مقرون به صرفه تر است.قیمت دوربین های مدار بسته AHD به دستگاه های آنالوگ نزدیک تر است.
 
دوربین مداربسته AHD,دوربین مداربسته,دوربین مداربسته آنالوگ ,فروش دوربین مداربسته AHD,قیمت دوربین مدار بسته,دوربین مدار بسته
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما