دیوارپوش - دیوارکوب - قیمت دیوارپوش

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۲/۱۱

دیوارپوش - دیوارکوب - قیمت دیوارپوش

دیوارپوش چیست (دیوارکوب چیست)

یکی از المان های زیبائی در دکوراسیون که باعث تغییرات چشمگیری در نمای منزل می شود،دیوارپوش یا دیوارکوب می گویند.دیوارپوش ها از مهمترین فاکتورهای دکوراسیون داخلی محسوب می شوند. توأم با آرامش را فراهم می آورند.

انواع دیوارپوش

در کل دیوارپوش ها به دو دسته دیوارپوش های خارجی و دیوارپوش های داخلی تقسیم می شوند:

دیوارپوش خارجی

دیوارپوش های خارجی در نمای بیرونی ساختمان کاربرد دارد که دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی می باشد.این نوع دیوارپوش ها از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

دیوارپوش داخلی

دیوارپوش های داخلی  ار تنوع رنگ و مدل های مختلفی با هر گونه سبک و سلیقه ای جور و موجود می باشد.دیوارپوش های داخلی نسبت به دیوارپوش های خارجی از عوامل تخریب کمتری برخوردار می باشد.

انواع دیوارپوش از نظر نوع جنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ديوار پوش چوبی

همانطور که از اسم دیوارپوش چوبی مشخص است جنس آن از چوب می باشد و به علت گران بودن قيمت و نيز محافظت از محيط زيست از چوبهاي مصنوعي مانند MDF,HDF و... استفاده مي شود.به آسانی نصب و اجرا می شود وعایق صوت و دما بوده و در برابر ضربه مقاوم می باشد.

 ديوارپوش سنگی

از این نوع دیوارپوش ها به دلیل وجود  تنوع در طرح و رنگ و نوع بافت به فراوانی مورد استفاده قرار مي گيرد. واین نوع دیوارپوش ها از  پر مصرفترین در صنعت ساختمان می باشند.در داخل و خارج ساختمان استفاده می شود.

ديوارپوش سلولزی

وقتی یک محصول ازمنابع طبیعی تهیه می شودبه عنوان مثال منبع اصلی آن درختان یک محصول سلولزی به شمار می آید. این پوشش ها از الیاف طبیعی و مصنوعی است.ديوارپوش هاي سلولزي از الياف مصنوعي،سلولز،رزين هاي ساختماني و پيگمنت هاي مقاوم تشکيل شده است.  نداشتن بو حین اجرا، ماندگاری طولانی، امکان شستشو، مقاوم در برابر آتش سوزی،عایق  صوت و دما از ویژگی های آن است.

ديوارپوش پی وی سی ( ديوارپوش PVC )

اين نوع ديوارپوش ها از روکش pvc بروی آنها استفاده می شود. مقاوم در برابر سرما و گرما است.دیوارپوش چوبی

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش چوبی,قیمت دیوارپوش چوبی,دیوارپوش چوب,انواع دیوارپوش چوبی,دیوار پوش طرح چوب,شرکت های فروش دیوارپوش چوبی

دیوارپوش پلی استایرن و فوم

دیوارپوش پلی استایرن و فوم

دیوارپوش پلی استایرن و فوم,فروش انواع دیوارپوش پلی استایرن,قیمت ديوارپوش پلي استايرن,شرکت تولید دیوارپوش پلی استایرین

دیوارپوش کامپوزیت

دیوارپوش کامپوزیت

دیوارپوش کامپوزیت-قیمت انواع دیوارپوش کامپوزیت,قیمت دیوار کامپوزیت,فروش دیوارپوش کامپوزیت, شرکت تولیدکننده دیوارپوش کامپوزیت,فروش دیوار کامپوزیت,قیمت انواع پانل دیوار پوش کامپوزیت

دیوارپوش سلولزی

دیوارپوش سلولزی

دیوارپوش سلولزی,ديوار پوش هاي سلولزي,قیمت انوع دیوارپوش های سلولزی,فروش دیوارپوش سلولزی, طرح دیوارپوش های سلولزی,دیوارپوش سلولزی سه بعدی

پوستر دیواری

پوستر دیواری

پوستر دیواری-قیمت انواع پوستردیواری,خرید پوستر دیواری,قیمت کاغذ دیواری پوستری, فروش کاغذ دیواری پوستری و برچسب دیواری,طرح کاغذ دیواری پوستری,خرید پوستر دیواری

دیوارپوش pvc-فروش انواع دیوار پوش پی وی سی

دیوارپوش pvc-فروش انواع دیوار پوش پی وی سی

دیوارپوش های pvc : اين نوع ديوارپوش ها از روکش pvc بروی آنها استفاده می شود.ماده اصلی دیوارپوش PVC  پلی ونیل کلراید می باشد که  با روکش های متنوع pvc لمینیت می شود.انواع دیوارپوش های pvc مانند دیوارپوش های pvc ساده، دیوارپوش های pvc روکشدار، دیوارپوش های pvc چاپی موجود می باشد.

 

استیکر دیواری-فروش و قیمت استیکر وبرچسب دیواری

استیکر دیواری-فروش و قیمت استیکر وبرچسب دیواری

امروزه یکی‌ از جدیدترین روش های تزیین دیوار علاوه بر رنگ و کاغذ دیواری استفاده از استیکر دیواری و یا برچسب دیواری است.این نوع استیکر دیواری و برچسب دیواری به آسانی و تنها در عرض چند دقیقه ، دکوراسیون منزل یا محل کار شما را متحول می سازد. طیف گسترده ای ازرنگ ها، طرحها مانند انواع طرح های موسیقی،طبیعت،موسیقی،آرم،حیوانات و حتی لوگو و چهره،ورزشی،نوشته...در ابعاد گوناگون بر اساس انتخاب سایز طرح مورد نظر از سایزهای مختلف موجوددر بازار می باشد.

کاغذ دیواری - کاغذدیواری

کاغذ دیواری - کاغذدیواری

کاغذ دیواری برای پوشاندن و تزئین کردن دیوارهای داخلی ساختمان های مسکونی، تجاری و سایر ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. انواع طرح کاغذ دیواری ، قیمت کاغذ دیواری ساده رنگی ، کاغذدیواری طرح دار ، کاغذدیواری گل دار، فروش انواع کاغذدیواری ایرانی ، ایتالیایی، روستر ، کره ای ، اتاق کودک ، شرکت های فروش انواع کاغذ دیواری


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما