رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۱/۲۸

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

کاربرد رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

رنگ سفید جزء رنگ های خنثی در طبیعت می باشند که به راحتی با دیگر رنگ ها هم نشین می  شود.رنگ سفید نشانه پاکی و خلوص و تمیزی می بااشد.رنگ سفید بازتاب تمام رنگ ها می باشد و به راحتی با بقیه رنگ ها فابل استفاده است.

دکوراسیون رنگ سفید

رنگ سفید در دکوراسیون با قرار گرفتن در کنار دیگر رنگ ها ،بازتابی از رنگ های دیگر می باشد.اگر مد نظر داشتید رنگی را در دکوراسیون داخلی خود بیشتر جلوه دهید، در اتاق یا فضای مورد نظرتون ،از رنگ سفید استفاده کنید .زیرا همانطور که گفتیم رنگ سفید در دکوراسیون منعکس کننده دیگر رنگ هاست.رنگ سفید از قدیمی ترین رنگ هایی می باشد که طراحان دکوراسیون داخلی عاشق آن هستند زیرا رنگی انعطاف پذیر و خنک به حساب می آید.بسیاری اعتقاد دارند که رنگ سفید جدا از خنثی بودن و بی رنگ بودن اگر بخواهد از بین 100 رنگ خانواده سفید ، دکوراسیون داخلی چیده شود ،کار اصلا آسانی نیست!

چطور رنگ سفید مناسب را انتخاب کنیم :

چطور یک رنگ می تواند به دکوراسیون داخلی اتاق ظاهری تازه و سرزندگی می دهد و در عین حال می تواند آن را به محیطی یخ و سرد تبدیل کند؟ تمام این تغییرات دکوراسیون به " نور " تابیده در اتاق بستگی دارد.با استفاده از نورپردازی طبیعی و کار کردن بروی سایه های سفید و طیف آن قادر هستید تا بهترین دکوراسیون رنگ سفید را به فضای داخلی هدیه دهید. البته با رعایت نکاتی چند!

دکوراسیون داخلی رنگ سفید

دکوراسیون داخلی | دکوراسیون داخلی رنگ سفید

نکات مهم :

قبل از انتخاب رنگ سفید میزان نور تابیده به اتاق و جهت گیری تابش خورشید را شناسایی کنید.مثلا اگر اتاق شما در قسمت شمالی می باشد و کمتر نور آفتاب را دریافت می کنید سفید خیلی روشن (سفید برفی) باعث ایجاد حس سرما میشود که به جای آن می توان از رنگ های گرم تر سفید استفاده کرد.برعکس برای کسانی که در قسمت جنوبی قرار دارند به دلیل وجود تابش خورشید در بیشتر ساعات روز از  رنگ سفید یخچالی به همراه تن های رنگ خاکستری استفاده شود تا میزان تابش خورشید را کاهش دهد.

شاید در نگاه اول طیف های رنگ سفید ، سفید به نظر بیایند اما اما با قرار گرفتن رنگ های خانواده سفید در کنار هم تفاوت کمی لمس می شود.بعضی از رنگ های سفید گرم تر مانند بژ و یا سردتر مانند خاکستری رنگ پریده  ظاهر می شوند.انتخاب رنگ سفید برای دکوراسیون داخلی بستگی به رنگ دیوار دارد.اگر دیوار ها به رنگ گرم باشد شما نیز از رنگ های گرم خانواده سفید استفاده کنید و در غیر این صورت از رنگ های سرد استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی رنگ سفید

دکوراسیون داخلی | دکوراسیون داخلی رنگ سفید

مقاله در حال تکمیل شدن است ...

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی,دکوراسیون رنگ سفید,کاربرد رنگ سفید در دکوراسیون,رنگ سفید,دکوراسیون داخلی به رنگ سفید,کاربرد دکوراسیون سفید در خانه,دکوراسیون منزل سفید,رنگ سفید
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما