رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۳/۲۹

رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی

کاربرد رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی

زمانی که صحبت از رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی می شود ،معمولا دکوراسیون اتاق خواب کودک و یا دخترانه به ذهنمان خطور می کند.رنگ صورتی جزء آن دسته از رنگ هاست که خانم ها علاقه مند به آن و اکثرا آقایان فراری و در کل رنگ صورتی را رنگ زنانه می شناسند. از نظر روان شناسان رنگ صورتی ، رنگ عشق،سلامتی و انرژی می باشد.از تن های گرم صورتی تا سرد آن هرکدام برای یک نوع روحیه و سلیقه ای در طراحی دکوراسیون داخلی مناسب می باشد.در دکوراسیون داخلی رنگ صورتی ترکیبی از رنگ سفید و قرمز است که مانند رنگ قهوه ای دارای تن رنگ متنوعی می باشد.تقریا هیچ رنگی در دکوراسیون داخلی وجود ندارد که با رنگ صورتی کنار نیاید .ترکیب رنگ صورتی با سبز ، خاکستری با صورتی  ، نارنجی با صورتی ترکیبی از رنگ در دکوراسیون داخلی هستند که طرفدار های زیادی در بین طراحان دکوراسیون داخلی دارند.

دکوراسیون داخلی به رنگ صورتی

رنگ صورتی از تنوع رنگی بالایی برخوردار می باشد و تقریبا تمامی طیف های تن صورتی مورد استفاده طراحان قرار می گیرد.معمولا در طراحی داخلی در کنار رنگ های خنثی کاملا خودنمایی می کند.

رنگ صورتی روی دیوار ها 

استفاده  از رنگ صورتی کمرنگ و خنک در دکوراسیون اتاق کودک ،آن را زیبا و لطیف و حس ابریشم گونه ای به اتاق القا می کند اما آنرا به اتاق سرد و بی روح تبدیل نمی کند.

دکوراسیون داخلی رنگ صورتی

دکوراسیون داخلی رنگ صورتی

همانطور که در شکل زیر می بینید در اتاقی با دکوراسیونی به سبک سنتی ، رنگ صورتی با تن زرد بروی دیوار کاملا با قرنیز دور دیوار ها و مبلمان چوبی سازگار می باشد.

              دکوراسیون داخلی رنگ صورتی

دکوراسیون داخلی رنگ صورتی

رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی,دکوراسیون رنگ صورتی,کاربرد رنگ صورتی در دکوراسیون,رنگ صورتی,کاربرد دکوراسیون صورتی در خانه,دکوراسیون منزل صورتی,ست دکوراسیون با رنگ صورتی
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما