کانکس - قیمت کانکس - خرید کانکس دست دوم

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۳/۱۱

کانکس - قیمت کانکس - خرید کانکس دست دوم

کانکس

آشنایی با انواع کانکس دست دوم و نگهبانی و پیش ساخته و مسکونی:

 کانکس یک نوع سازه پیش ساخته ی اتاقک مانندی است که برای زندگی موقتی مانند کار در ساختمان ،زندگی درمنطقه ای و یا مکان موقتی مورد استفاده قرار می گیرد.کانکس در انواع گوناگون و طرح های مختلف آماده و یا به سفارش مشتری بعضی قسمت های یک خانه مانند آشپزخانه ،سرویس بهداشتی ،حمام و.... در ابعاد مختلف رامی توان به آن اضافه کرد.کانکس را در هر شرایطی از آب و هوا می توان به هرمکان دلخواهی جا به جا کرد. این سازه به دلیل استفاده از مواد سبک اولیه، قابليت حمل و نقل آن آسان می باشد و در مقابل زلزله نیز مقاوم می باشند.

انواع کانکس

کانکس دست دوم

  خرید و فروش کانکس دست دوم

   بعضی از شرکت ها امکان خرید کانکس های استفاده شده را برای مشتریانی که کانکس خود را احتیاج ندارند و می خواهند بفروشند، فراهم کرده تا کانکس دست دوم آنها را خریداری نماید.با بازدید کانکس دست دوم و تعمیر آنها به مشتریانی که خواستار کانکس دست دوم هستند به نازلترین قیمت می فروشند.

کانکس ویلایی

امروزه برای جبران هزینه ها در ساخت ویلا های مسکونی به خصوص درست کردن ویلا در مسیر های سخت و مکان های پر پیچ و خم به جای استفاده از مصالح ساختمانی در ساخت و ساز از کانکس ویلایی پیش ساخته استفاده می کنند.این نوع کانکس ویلایی به صورت سفارشی و ابعاد مورد نظر ساخته و یا می توانند اقدام به خرید کانکس ویلایی دست دوم بکنند. 

کانکس مسکونی

کانکس پیش ساخته

کانکس اداری

کانکس مدرن

کیوسک :

کیوسک پیش ساخته :

کیوسک هم یک اتاقک کوچک مانند است که معمولا از کانکس کوچکتر می باشد و معمولا برای فروش اجناس از آن استفاده می کنند.مانند کیوسک روزنامه فروشی ها
 

کانکس,اتاقک,کیوسک-قیمت کانکس,اطاقک,کیوسک ساختمان پیش ساخته,فروش انواع کانکس پیش ساخته ،کانکس اداری، کانکس مسافرتی,طرح مختلف کانکس پیش ساخته,اتاقککانکس مسکونی سری 1

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۲۷

کانکس مسکونی سری 1

کانکس مسکونی,انواع عکس مدل ها و طرح های کانکس مسکونی سری 1,مدل کانکس مسکونی,طراحی کانکس مسکونی,کانکس مسکونی دست دوم

 

 

 

 

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما