بخاری گازی,بخاری برقی,بخاری فن دار

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۷/۱۲

بخاری گازی,بخاری برقی,بخاری فن دار

یکی دیگراز وسایل گرمازا در منازل و ادارجات بخاری یا به اصطلاح انگلیسی هیتر می باشد که در فصل سرما وظیفه گرم کردن محیط را دارد و هر ساله در صد بزرگی از انرژی صرف گرمایش منازل و ادارجات می شود.بنابراین انتخاب درست در خرید بخاری می تواند در مصرف انرژی صرفه جویی شود.در بازار ایران انواع مختلفی از بخاری ( هیتر) با مصارف گوناگون گازی،برقی،تابشی در مکان های متفاوت مانند کارگاه ها ،منازل ،کارخانه های صنعتی به فروش می رسد.

انواع بخاری

در قدیم از هیزم در بخاری ها استفاده می شد اما امروزه بخاری ها به 3 صورت عمده کار می کنند:1- بخاری گازی 2- بخاری برقی 3- بخاری تابشی 

انواع بخاری گازی

امروزه انواع مختلفی از بخاری های گازی با طرح و مدل های مختلف در بازار برای هر نوع مصرفی اعم از خانگی و کارگاهی یافت می شود.در زیر به معرفی بخشی از بخاری های موجود در بازار می پردازیم:

بخاری گازی فن دار خانگی

بخاری گازی فن دار خانگی از بخاری گازی صنعتی کوچکتر می باشد و قدرت گرم کردن آن نیز از مدل کارخانه ای آن کمتر می باشد زیرا ابعاد محیطی تغییر کرده است.

بخاری گازی فن دار کارگاهی و صنعتی

این نوع بخاری گازی برای محیط های بزرگ صنعتی و کارخانجات کاربرد دارد.معمولا دارای یک فن بزرگ برای به جریان انداختن هوای گرم بیشتری در محیط به کار می رود.قابلیت سرد شدن بدنه هنگام روشن بودن دستگاه ،از ویژگی های بارز این نوع بخاری گازی می باشد.

بخاری گازی دیواری

بخاری گازی دیواری نسبت به بخاری گازی های زمینی فضای کمتری اشغال می کنند.می توانید در هر جایی از خانه به شرطی که نزدیک به شیر اصلی گاز باشد ،قابل نصب است.اما این نوع بخاری گازی برای مکان هایی که متراژ کوچک دارند مناسب می باشد زیرا گرمای کمتری نسبت به بخاری گازی زمینی تولید می کند.

بخاری گازی بدون دودکش

بخاری گازی های بدون دودکش از طراحی و تکنولوژی پیشرفته ای در سیستم آن استفاده شده است که باعث شده تا مجرای خروجی برای دود در دیوار نداشته باشد.بنابراین تمام انرژی تبدیل شده به گرما وارد محیط می شود و بیشترین میزان گرما را استفاده می کنیم.اما چه از بخاری گازی دودکش دارو چه بی دودکش استفاده می کنید یادتان باشد حتما جریان هوا در منزل و محل کار فراهم باشد.

بخاری گازی برقی

بخاری گازی برقی سوخت خود را از مصرف گاز شهری برطرف می کند و از برق برای به جریان انداختن  فن متصل به بخاری گازی برای ایجاد جریان بهتر هوای گرم ، کاربرد دارد.معمولا بدون دودکش کار میکنند ودارای سنسور های هشدار منوکسید کربن هستند.

فروش انواع بخاری گازی،قیمت انواع بخاری برقی,خرید انواع بخاری گازی فن دار,دیواری,خانگی,فروش و خرید انواع هیتر برقی,خانگی,فن دار,صنعتی,گاز سوز,کارگاهیراهنمای خرید بخاری گازی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۵

راهنمای خرید بخاری گازی

راهنمای خرید بخاری گازی,در خرید بخاری گازی به چه نکاتی باید توجه کنیم,نکات مهم در هنگام خرید بخاری گازی

 

 

 

 

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما