10 عادت که دکوراسیون داخلی شما را بهم می ریزد!

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱

10 عادت که دکوراسیون داخلی شما را بهم می ریزد!

عاداتی که دکوراسیون داخلی شما را بهم می ریزد

کارهای روتین و عادات ،هسته اصلی زندگی ما را شامل می شود.اغلب افراد با قوانین دیکته  و حکاکی شده در ذهنشان که توسط کار و یا خانواده به آنها تحمیل شده ، در حال زندگی هستند.اما بسیاری از این عادات و حتی تنبلی به دکوراسیون داخلی ما آسیب می زند و  سلامت محیط اطراف شما را تهدید می کند.

 بنابراین کنار گذاشتن این 10 عادت می تواند به زیبایی و دکوراسیون داخلی شما کمک کند.

 

1- پوشیدن کفش ها در کنار درب ورودی  :

بسیاری از افراد به محض ورود به خانه کفش های خود را در جلوی درب  به حال خود رها می کنند که با عث بهم ریختگی  جلوی ورودی منزل می شود.

اختصاص دادن مکانی برای کفش های جلوی در ورودی

اختصاص دادن مکانی برای کفش های جلوی در ورودی

راه حلاختصاص دادن مکانی برای کفش های جلوی در ورودی: سعی کنید برای کفشهایتان مکانی اختصاص دهید تا به محض ورود ، کفش ها در محل خود قرار بگیرند.با کمک گرفتن از خلاقیت خود، می توانید از قفسه های طراحی شده و یا یک سبد ساده چوبی در جلوی درب یک جا کفشی ایدآل با ترکیب ایده های زیبایتان ایجاد کنید .این امر به دکوراسیون داخلی ورودی شما نیز کمک می کند.

 

2- حیوانات خانگی نامرتب :

یکی از عادت های رایج در بهم ریختگی دکوراسیون داخلی ،حیوانات خانگی هستند .بسیاری از افراد به حیوانات خود اجازه می دهند در هر جای منزل ،روی مبلمان، بنشینند . اما این ار باعث می شود تا گل و لای و یا موی حیوان بروی لوازم منزل بشود.

10 اشتباه در دکوراسیون داخلی

ساخت یک بستر زیبا برای حیوان خانگی

راه حل : ساخت یک بستر زیبا :جایگاهی زیبا برای سگ و حیوانات خانگی خود بسازید و آنها را تشویق کنید تا از آن استفاده کنند . اما اگر این کار را نکرد حتما از یک ملافه و یا پارچه به عنوان کاور و پوشش بروی مبلمان و وسایل خود استفاده کنید و در صورت داشتن مهمان آن را جمع کنید.
 

3- ترک لباس ها در هر جای ممکن :

یکی دیگر از عادت های نادرست  در دکوراسیون داخلی که معمولا در زندگی های پر مشغله به وفور دیده می شود ، لباس ها در هر جایی مانند نرده ها،میز،صندلی،تخت خواب ... رها می شود .از پرتاب کردن  کت تان روی نرده ها تا ریختن لباس ها در کف اتاق خوابتان، ریختن لباس ها می تواند شلختگی و بهم ریختگی بزرگی را ایجاد کند. 

10 اشتباه در دکوراسیون داخلی

10 اشتباه در دکوراسیون داخلی

راه حل : ساخت قفسه و یا کمد :در هر موقعیت و زمانی که هستید ،زمانی که لباس هایتان را در می آورید، روی یک گیره لباسی آویزان و در کمد و یا یک میله مرتب بگذارید.هر وسیله ای که شما را به وسوسه می اندازد تا لباس هایتان را روی آن قرار داهید و به نقطه کانونی شلختگی در دراز مدت تبدیل کند را از اتاق خواب بیرون ببرید . 

 
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما