قوانین و اصول چیدمان و طراحی در اتاق نشیمن

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۵/۱۶

قوانین و اصول چیدمان و طراحی در اتاق نشیمن

نکاتی برای چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن دریچه است که از دیگرانه ویژگی های شخصیتی شما پی می برند.رعایت اصول و قوانین در طراحی اتاق نشیمن باید با اهداف خاصی انجام بگیرد.استفاده درست از طرح ها  و بافت های متنوع فضای دلنشینی دراتاق نشیمن به وجود می آورد.با ما همراه باشید تا بهترین تغییر و طراحی را به اجرا برسانید.

قوانین دکوراسیون اتاق نشیمن

1- استفاده از پارچه در اتاق نشیمن

هر نوع طرح و جنس پارچه ای که می خواهید را با سلیقه خود انتخاب کنید و سپس با کمک مجلات و کاتالوگ های دکوراسیون داخلی و یا اینترنت ،تصمیم بگیرید که می خواهید چگونه آن را در طراحی داخلی به کار ببرید. استفاده از پارچه برای پرده ،کوسن ها،رو مبلی بهترین ایده برای تغییر دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی می باشد.

2- استفاده از طرح های متفاوت در اتاق نشیمن

طرح های به کار رفته بروی پارچه ها می توانند  تاثیر بسیار زیبا در جلوه  دکوراسیون داخلی شما داشته باشد.استفاده از طرح های زیبا بروی پارچه ،برای روی مبلی و یا پرده ها و کوسن ها ،باید با ویژگی و اندازه فضای شما تناسب داشته باشد.برای اتاق های نشیمن با مقیاس های بزرگ از طرح های بزرگ و برای فضا های کوچک ،طرح های ظریف به کار برود.

مقاله در حال تکمیل شدن می باشد...

قوانین و اصول چیدمان و طراحی در اتاق نشیمن,نکاتی برای چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن,قوانین دکوراسیون اتاق نشیمن,معرفی شرکت های دکوراسیون داخلی
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما