مزایای چوب ترمووود

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۲/۲۰

مزایای چوب ترمووود

مزایای چوب ترمووود

چوب ترمووود یکی از بهترین چوب های مصنوعی به کار رفته در نمای داخلی و خارجی ساختمان می باشد که به جای سنگ و آجر از نمای چوبی استفاده می شود.اما دلیل استفاده پر کاربرد چوب ترمووود در صنعت ساختمان چیست :

1- نمای زیبای پانل های ترمووود

اولین دلیل استفاده از نمای چوب ترمووود ، زیبایی و نمای شیکی است که به ظاهر ساختمان می دهد که باعث شده طرفدار های زیادی در بخش معماری پیدا کند.

2- مقاومت بالا در برابر حرارت

به دلیل اینکه در هنگام فرآیند تولید چوب ترمووود در کوره ،تا دمای 200 درجه سانتیگراد حرارت می بیند ،بنابراین در برابر شرایط جوی گرم می تواند مقاومت خوبی از خود نشان دهد.

3-نصب سریع و آسان

پانل های ترمووود ،الوار های از پیش ساخته شده ای هستندکه به راحتی با پیچ شدن آنها به نمای ساختمان در کمترین زمان ،باعث صرفه جویی در زمان اجرای پروژه می شود. 

4- انعطاف پذیری چوب ترمو

در مکان هایی از ساختمان که طرح های قوس دار وجود دارد ،چوب ترمووود قابلیت قوس پیدا کردن و نصب شدن بدون از دست دادن شکل خود را دارد.

5- وزن کم چوب ترمو

در طی فرآیند تولید چوب ترمووود بسیاری از ناخالصی های چوب ازبین می رود.کم بودن وزن ترمووود باعث می شود تا وزن سازه نیز کمترشود.

6-نداشتن تاثیرات مخرب بر محیط زیست

چوب ترمووود از درختان آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی  تهیه می شود .از دیگر مزایای چوب ترمووود می توان به 100 در صد طبیعی و خالص بودن چوب ترمو اشاره کرد که هیچ گونه ماده شیمیایی به آن زده نمی شود.

7-مقاوم در برابر حشرات

در فرآیند تولید چوب ترمووود در مرحله رطوبت دهی و خنک کردن ،تمامی باکتری ها و حشرات مضر از بین می روند و دیگر محیطی برای رشد و زندگی آنها نیست.

مطالب مرتبط:

ترمووود  چیست

مزایای چوب ترمووود,مزایای ترمووود,مزایای نمای چوبی,مزایا و معایب چوب ترمو,معرفی شرکت های فروش و اجرای نمای چوبی ترمووود
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما