نصب درب اتوماتیک

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۲/۲۵

نصب درب اتوماتیک

آموزش نصب درب اتوماتیک

برای نصب درب اتوماتیک احتیاج به تخصص و شناخت کافی به متعلقات درب اتوماتیک داریم.برای نصب درب اتوماتیک ابتدا باید یک جلسه به عنوان جلسه کارشناسی اولیه باید گذاشته شود تا کارشناس مربوطه اطلاعات لازم جهت سفارش درب ،نوع درب اتوماتیک مناسب،سلامت درب مورد نظر را باید ثبت کند.

مراحل نصب درب اتوماتیک :

در بخش ابتدایی به قسمت های مهم و ضروری یک درب اتوماتیک می پردازیم.

تجهیزات نصب درب اتوماتیک:

یک عدد جک پارکینگی - ریموت کنترل - خازن موتور - چشم الکترونیک - آنتن - قاب مرکز کنترل - لامپ چشمک زن

تجهیزات نصب درب اتوماتیک

تجهیزات نصب درب اتوماتیک

انتخاب جک پارکینگی:

پس از ثبت اطلاعات اولیه و مشخصات درب پروژه ،جک درب اتوماتیک برای نصب انتخاب می شود که بر اساس میزان تردد و طول و وزن درب مشخص می شود.اگر بخواهیم از جک پارکینگی به نحوه احسنت در طولانی مدت استفاده کنیم بایستی حداقل فشار به سیستم بیاید تا از اصطحلاک آن جلوگیری شود .یکی ار نکاتی که باید دقت شود این است که هرچه جک بزرگتر گرفته شود طول عمر موتور بیشتر می شود.

محل نصب جک پارکینگیمحل فیزیکی نصب جک پارکینگ بر رویدرب اتوماتیک به این صورت می باشد که ابتدا و انتهای جک به ابتدای ورودی درب و انتهای آن به جایی که درب اتوماتیک به دیوار متصل شده است.

بعد ازانتخاب نوع جک درب اتوماتیک مراحل نصب درب اتوماتیک آغاز می شود.

لامپ چشمک زن :

در ادامه یک عدد لامپ چشمک زن که جزء لوازم اختیاری بروی سیستم فیزیکی درب اتوماتیک نصب می شود.لامپ چشمک زن برای آگاهی از باز و بسته شدن درب اتوماتیک زمانی که از ریموت استفاده می کند روشن و خاموش می شود.

آنتن درب اتوماتیک :

 آنتن جهت افزایش برد ریموت زمانیکه ریموت کنترل از درب اتوماتیک فاصله داشته باشد، بروی درب اتوماتیک نصب می شود.

چشم های الکترونیک :

2 عدد چشم الکترونیکی در پایین چهار چوب درب نصب می کنند که یکی گیرنده و دیگری فرستنده می باشد.این چشم های الکترونیکی برای تشخیص موانع حرکتی به کار می رود.

ریموت کنترل :

در هنگام نصب درب اتوماتیک به مشتری دوعدد ریموت درب اتوماتیک تحویل داده می شود.ریموت های کنترل درب اتوماتیک به منظور باز و بسته کردن درب از راه دور استفاده می شود.معمولا دارای سه دکمه برای باز کردن هر دو لنگه درب اتوماتیک،یک لنگه درب و ایست درب در هر زمان از باز و بسته شدن درب اتوماتیک 

کلید سلکتور و سوئیچ :

از کلید سلکتور برای باز و بسته کردن درب اتوماتیک به صورت دستی ، هنگام نصب درب اتوماتیک بروی درب پیاده سازی می شود در حالت عادی قفل نمی باشد و با چرخاندن سوئیچ در جهت عقربه های ساعت فعال می شود.

نصب درب اتوماتیک,آموزش نصب درب اتوماتیک,آموزش نصب جک درب اتوماتیک,نصب درب اتوماتیک شیشه ای
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما