آموزش نصب درب چوبی اتاق و ساختمان

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۱۲/۱۷

آموزش نصب درب چوبی اتاق و ساختمان

آموزش نصب درب چوبی اتاق و ساختمان

این روزه ها به دلیل نزدیک شدن به ایام عید ،بسیاری از افراد به تعویض درب داخلی مخصوصا درب چوبی منزل خود اقدام می کنند.کهنه و قدیمی شدن ظاهر درب ،آسیب های چشمگیری که باعث ایجاد خط و خش به درب چوبی اتاق شده ،باعث می شود تا به فکر عوض کردن درب چوبی منزل بیافتیم.معمولا چهارچوب درب داخلی همه دارای اندازه های استاندار می باشند.درب چوبی از لولای درب چند سانت کوتاهتر می گیرند تا هنگام نصب لولا ها یک فضای باز چند سانتی ایجاد شود.قبل از نصب کامل درب داخلی باید چندین بار درب را بروی چهار چوب امتحان کنید.

برای نصب درب چوبی داخلی احتیاج به مهارت خاصی نیست.(در بالا شرکت های فروش و نصب درب چوبی قرار دارند که در زمینه درب چوبی می توانید مشاوره بگیرید) . فقط کافیست اطلاعات متوسطی از ساخت و ساز داشته باشیم و کمی حوصله به خرج دهیم .

نصب درب داخلی چوبی 

وسایل مورد نیاز برای نصب درب داخلی مداد برای علامت گذاری بروی درب چوبی ، متر برای اندازه گیری ، دریل ، سمباده،  چکش ، خط کش ، قفل و پیچ و ملزومات ...که این وسایل قبل از نصب باید کنار میز کاری خود بگذارید.برای نصب درب چوبی باید ببینید که آیا چهارچوب نیاز به تعویض دارد یا خیر که مطوئن شوید باید درب چوبی را با چهارچوب نصب شده خریداری کنید یا نفقط نیاز به تعویض خود درب دارید.

نصب درب چوبی به همراه چهارچوب چوبی

در بسیاری از آپارتمان های امروزی چهارچوب آهنی می باشد که نیازی به تعوض آن نیست که در ادامه نصب درب چوبی بروی چهارچوب آهنی را توضیح می دهیم در این بخش به نصب درب چوبی به همراه چهارچوب چوبی می پردازیم:

در ابتدا تمام قرنیز دور چهارچوب را با کمک مغار و یا شیارکن دستی ،از دیوار جداکنید.سپس هر گونه میخ و یا پیچ را از جا بردارید.

 

مقاله در حال تکمیل شدن است ...
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما