نصب کاغذ دیواری

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۳/۹

نصب کاغذ دیواری

روش نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یکی از آسانترین روش های پوشاندن دیوار های منزل و بهترین گزینه برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل می باشد.در قدیم استفاده از رنگ در دیوارپوش کردن منزل سختی هایی مانند بوی تند رنگ و یا طولانی بودن زمان خشک شدن رنگ از عواملی بود که باعث شد تا جای خود را به کاغذ دیواری بدهد.

 آموزش نصب کاغذ دیواری

برای نصب کاغذ دیواری  ابتدا باید چندین ابزار مهم را فراهم آورید از مهمترین ابزار نصب کاغذ دیواری می توان به  یک عدد قلموی بزرگ جهت استفاده از چسب کاغذ دیواری روی محل مورد نظر، کاردک پلاستیکی، تیغ موکت بری برای بریدن آسان اضافه های کاغذ دیواری،خط کش،اشاره کرد.

نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری

برای نصب کاغذ دیواری باید اساب و وسایل منزل را 2 متر از دیوار فاصله بدهیم تا مراحل نصب به راحتی انجام گیرد سپس قاب کلید وپریز ها را در بیاورید.تمامی برآمدگی های ناشی از رنگ قبلی و یا پوسته های ناشی از نم ،گچ اضافی،ترک و بریدگی را بگیرید.در مرحله بعد چسب کاغذ دیواری را آماده می کنیم . سپس تکه اول کاغذ دیواری را با 10 تا 15 سانتی متر اضافه تر از ارتفاع دیوار می بریم.البته نصب کاغذ دیواری طرح دار کمی متفاوت تر است.قلمو را آغشته به چسب می کنیم و از وسط کاغذ دیواری به سمت لبه ها می کشیم .

مقاله در حال تکمیل شدن می باشد...

نصاب کاغذ دیواری,طریقه آموزش نصب کاغذ دیواری,نحوه نصب کاغذ دیواری,روش نصب کاغذ دیواری,نکات نصب کاغذ دیواری
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما