پنجره upvc - درب و پنجره upvc

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۱۲/۱۴

پنجره upvc - درب و پنجره upvc

پنجره upvc 

UPVC چیست (یو پی وی سی چیست)

upvc مخفف کلمه  Unplasticized Poly Vinyl Chloride به معنای pvc سفت شده می باشد.ماده pvc نسبت به نور و روشنایی و حرارت و گرما حساس می باشد و به صورت پلاستیک شناخته شده است بنابراین باید این ماده به ماده ای با کیفیت تر تبدیل شود .برای این کار به pvc  یک پایدارکننده اضافه می شود با این عمل پایایی upvc افزایش می یابد.

درب و پنجره upvc

استفاده از ماده upvc در صنعت درب و پنجره باعث شده تا در سال های اخیر استفاده از درب و پنجره upvc ،افزایش یابد.ایجاد اشکال هندسی متنوع در طرح و مدل های مختلف درب و پنجره upvc توسط پروفیل upvc انجام میگیرد.سبک بودن upvc ،استحکام در برابر ساییدگی و خش ،آسان بریدن و نصب آن  از مهمترین ویژگی های این ماده پر طرفدار در صنعت درب و پنجره upvc می باشد.

مزیت درب و پنجره upvc 

1- به عنوان بهترین عایق صوتی در برابر آلودگی صدا ها در جوامع شهری محسوب می شود.در مناطقی از شهر که وجود آلودگی صوتی در آن از دغدغه های اصلی ادارجات می باشد استفاده از درب و پنجره upvc مهمترین مزیت به حساب می آید.

پنجره upvc,پنجره دوجداره upvc,قیمت پنجره upvc,پنجره یو پی وی سی,درب و پنجره upvc,قیمت درب و پنجره upvc,فروش درب و پنجره upvc,پنجره upvc کشویی,پنجره,درب و پنجره
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما