کاربرد های دوربین مدار بسته

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۱۰/۲۰

کاربرد های دوربین مدار بسته

کاربرد انواع دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته به عنوان یک وسیله امنیتی ،کاربرد های فراوانی دارد.از خیابان ها گرفته تا مکان ها داخلی ادارجات و خانه ها از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.کاهش جرم و جنایت و بالا بردن امنیت عمومی مردم در هر جایی از مهمترین کاربردهای دوربین مدار بسته می باشد.امروزه با نصب دوربین مدار بسته در سطح جامعه از سرقت جلوگیری و کاهش آن کمک چشمگیری می کند.از دیگر کاربرد های دوربین مدار بسته که در ایران نیز همه با آن آشنا هستند.نصب دوربین مدار بسته در سطح خیابان ها و بزرگ راه ها در سال های اخیر باعث شده جرائم و تخلفات رانندگی کاهش یابد.

از دیگر کاربرد های دوربین مدار بسته می توان به صنایع خودرو سازی اشاره کرد. از دوربین مدار بسته در کنار و پشت خودرو هایی مانند اتوبوس ،ماشین های سواری ،ماشین سنگین برای داشتن تصاویر و انتقال آنها به مانیتور راننده برای دید بهتر استفاده می شود.

در جاهایی که انسان قادر به وارد شدن به آن مکان ها را ندارد دوربین مدار بسته می تواند بهترین نقش یک نظاره گر را بازی کند.یکی از این کاربرد های دوربین مدار بسته در زیست شناسی و کمک به این علم می باشد .برای تحقیق بروی زندگی جانداران ورفتار آنها در حیات وحش و یا آزمایشگاه ها،گیاهان یکیدیگر از کاربرد دوربینمدار بسته در حال حاضر می باشد.

 

 
مقاله در حال تکمیل شدن...
 

کاربرد های دوربین مدار بسته,دوربین مدار بسته,کاربرد انواع دوربین مدار بسته,کاربرد دوربین های مدار بسته,دوربین مدار بسته
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما