گلدان ها ؛ لوازم دکوراتیو و تزئینی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۵/۳۰

گلدان ها ؛ لوازم دکوراتیو و تزئینی

نکات و ایده های انتخاب گلدان های دکوراتیو

استفاده از لوازم دکوراتیو در بخش های مختلف منزل ،می تواند فضای داخلی دلنشین و صمیمی ایجاد کند.یکی از این ،گلدان ها می باشند.اما انتخاب نادرست از ابعاد ،رنگ،مدل و کاربرد آنها ،می تواند نمای داخلی منزل شما را خراب کند.بنابراین دانستن چند ایده صحیح از کاربرد گلدان ها ،می تواند تغییرات اساسی در دکوراسیون داخلی شما ایجاد کند. پس با دکورنما همراه باشید.

1- انتخاب گلدان مناسب بروی میز و کانتر آشپزخانه

نوع گلدان و رنگ آن در فضای آشپزخانهتاثیر فراوانی دارد.گل ها و گلدان ها با رنگ های سرد می تواند حس سردی و بی اشتهایی را به شما منتقل کند.اما بر عکس این قضیه ، گلدان های کرم رنگ با رنگ بندی های گرم مانند رنگ نارنجی باعث می شود تا اشتهابه خانواده شما برگردد.بنابراین گلدان های روی میز آشپزخانه می توانند به تعیین نوع رژیم شما کمک کنند.علاوه بر رنگ گلدان ،شکل هندسی آن نیز مهم می باشد. معمولا طراحان دکوراسیون داخلی بر این عقیده هستند که گلدان انتخابی باید به شکل دایره باشد و از گل های رنگارنگ درون آن گذاشته شود.

2- انتخاب گلدان مناسب روی میز پذیرایی

 

گلدان های دکوراتیو و تزئینی,نکات و ایده های انتخاب گلدان های دکوراتیو در آشپزخانه,میز پذیرایی,استفاده از گلدان در تزیین مبلمان خانگی و دکوراسیون داخلی

 

 

 
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما