راهبند-فروش راهبند-قیمت راهبند اتوماتیک

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۳/۴

راهبند-فروش راهبند-قیمت راهبند اتوماتیک

راهبند - راه بند

راهبند چیست

راهبند (راه بند) به وسیله ای  گفته می شود که به صورت افقی به یک پایه متصل می باشد و دارای یک ارتفاع از زمین،  که در مکان های پر تردد در مسیر ورودی ادارات, کارخانجات,پاساژ ها, مجتمع های بزرگ ,عوارضی جاده ها ,پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, سرقت و امور عمرانی شهری مورد استفاده  قرار میگیرند.راهبند از دو جهت تقسیم می شوند .یکی از جهت نوع کارکرد راهبند به صورت راهبند افقی و راهبند عمودی و دیگری از جهت نوع موتور و سیستم داخلی تقسیم می شوند. 

انواع  راهبند

راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک بدون نیاز به متصل شدن به زمین به راحتی بالا و پایین می شود .این کار باعث می شود تا در برخورد با تصادفات و  صدمات احتمالی کاهش یابد.در این نوع راهبند اتوماتیک به محض آمدن یک وسیله نقله به حالت افقی در می آید و بعد از عبور نیز پایین می اید.

راهبند پارکینگ

در قدیم برای کنترل عبور و مرور در پارکینگ ها از زنجیر و معابر پلاستیکی استفاده می شده است.اما امروزه از راهبند های پارکینگ برای پاساژهای عمومی بزرگ,پارکینگ ادارجات و شرکت ها استفاده می شود.انتخاب راهبند پارکینگ بستگی به نوع پارکینگ و بودجه می تواند متغییر باشد.

راهبند ستونی

راهبند ستونی نوعی راهبند می باشد که در داخل زمین نصب می شود و برای جلوگیری از ورود و خروج از زمین بیرون می آید و مانند یک مانع عمل می کند.

راهبند بازویی

راهبند بازویی یکی از موانع پر طرفدار در سیستم های پارکینگ طبقاتی ،ادارات دولتی می باشد.سیستم راهبند بازویی از یک موتور گیربکس ساخته شده است که سرعت بازو بسته شدن بالایی دارد.

راهبند کنترلی

راهبند کنترلی در واقع نوع اتوماتیک راهبند می باشد که با ریموت ویا کنترل از راه دور کار می کنند .راهبند های قدیمی را باید با کمک نیروی فیزیکی ، بازو بسته می کردند اما در راهبند کنترلی همه چیز بدون دخالت نیروی انسانی بازو بسته می شود.

راهبند آکاردئونی

یکی دیگر از انواع راهبند ها ،راهبند آکاردئونی می باشد.این نوع راهبند جزء دسته ی راهبند های مکانیکی به حساب می آید زیرا سیستم موتور الکتریکی که در راهبند های اتوماتیکی وجود دارد در ساختار راهبند آکاردئونی به کار نرفته است و با کمک نیروی انسانی و به صورت دستی بازو بسته می شود .برای اطلاعات بیشتر به بخش مقاله مرتبط با راهبند آکاردئونی در همین بخش مراجعه کنید.

راهبند اهرمی

راهبند اهرمی به صورت یک تیرک افقی به یک پایه عمودی وصل شده است و برای مسدود کردن راه عبور و مرور وسایل نقلیه کاربرد دارد. 

راهبند برقی

راهبند های قدیمی به صورت دستی بالا و پایین می شدند و یک نفر نگهبان مسئول حرکت دادن راهبند دستی بود اما امروزه راهبند های برقی  بدونه دخالت نیروی انسانی در اختیار کاربران قرار میگیرند.

راهبند ستونی

راهبند ستونی به صورت ستون در داخل زمین نصب می شود . "بولارد" نام دیگر آن می باشد و از گرانترین نوع راهبند به حساب می آید.

قیمت,خرید,فروش انواع راهبند پارکینگ,راه بند کنترلی هوشمند,راهبند فک،راهبند فادینی،راه بند برقی ریموت,میله ایآشنایی با انواع راهبند ها ؛ راهبند آکاردئونی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۱۶

آشنایی با انواع راهبند ها ؛ راهبند آکاردئونی

آشنایی با انواع راهبند ها ؛ راهبند آکاردئونی,کاربرد راهبند آکاردئونی,ساختار راهبند آکاردئونی,معرفی شرکت های فروش انواع راهبند

 

 

 

 

بیشتر بخوانیم...

انواع راهبند اتوماتیک

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۲۶

انواع راهبند اتوماتیک

انواع مختلفی از راهبند های اتوماتیک در بازار موجود می باشد که با توجه به هدف شما از خرید راهبند می توانید یکی از انواع راهبند اتوماتیک را انتخاب کنید.معمولا از راهبند اتوماتیک در مکان های پر تردد و امنیت بالا استفاده می شود.انواع راهبند اتوماتیک,آشنایی با انواع راهبند اتوماتیک,معرفی شرکت های فروش انواع راهبند اتوماتیک

 

بیشتر بخوانیم...

راهبند ستونی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۱۲

راهبند ستونی

راهبند ستونی یکی از گران ترین و ایمن ترین نوع راهبند به حساب می آید.در اصطلاح عامه به راهبند ستونی ،"راهبند عمودی" و در اصطلاح انگلیسی به آن "راهبند بولار" می گویند. راهبند ستونی,راهبند ستونی اتوماتیک,راهبند ستونی چیست,راهبند بولارد چیست,معرفی شرکت های فروش و نصب راهبند ستونی

 

بیشتر بخوانیم...

تفاوت راهبند مکانیکی و راهبند هیدرولیکی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۲۱

تفاوت راهبند مکانیکی و راهبند هیدرولیکی

راهبند های گوناگون برای هدف های متفاوت در بازار در حال فروش می باشد اما قبل از خرید راهبند باید بدانیم که چه راهبندی به درد ما می خورد .راهبند ها به دو نوع تقسیم می شوند :1- راهبند مکانیکی و 2- راهبند هیدرولیکی.تفاوت راهبند مکانیکی و راهبند هیدرولیکی,آشنایی با مزایای راهبند مکانیکی و راهبند هیدرولیکی

 

بیشتر بخوانیم...

راهبند پارکینگ

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۴/۵

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ همانطور که از اسم آن مشخص است برای عبور و مرور وسایل نقلیه ماشین در محل پارکینگ های عمومی و طبقاتی استفاده می شود.در قدیم از زنچیر و یا موانع پلاستیکی استفاده می شد که یک نفر می بایست زنجیر ویا مانع را جابه جا می کرد اما امروزه با کمک یک سیستم هوشمند نصب بروی راهبند پارکینگ آن را اتوماتیک می کنند که فرد بدون اینکه از محل اسکان خود خارج شود آن را با کمک یک ریموت و یا دکمه باز و بسته می کند. آشنایی با راهبند پارکینگ,راهبند,راهبند پارکینگی,راهبند پارکینگ قیمت,فروش راهبند پارکینگ

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما