سوله -سوله دست دوم-ساخت سوله-سوله سازی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۱۲/۲۶

سوله -سوله دست دوم-ساخت سوله-سوله سازی

سوله 

یکی از سازه های پیش ساخته عمرانی سوله می باشد.این سازه پیش ساخته دارای یک سقف شیب دار است که بر اساس نوع خواسته شده طراحی و ساخته می شود.از سازه پیش ساخته سوله درمرغداری‌ ها،آشیانه‌ های هواپیما,تعمیرگاه‌ها,اسکلت ساختمان ها,انبارها,کارخانه‌ها,تعمیرگاه‌ها، فروشگاه‌ها,سالن‌ ورزشی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.عمدتا از سوله در مصارف صنعتی استفاده می شود که از نظر طراحی با دیگر سازه ها تفاوت بزرگی دارد زیرا قاب و دهانه سازه سوله نسبت به دیگر سازه ها بزرگتر می باشد.ابعاد تیر ها و ستون ها بسیار بزرگ و در حجم بالا ساخته می شود که از پروفیل های موجود در بازار نمی توان استفاده کردو باید اقدام به ساخت آنها کرد که اصطلاحاً به آن تیر ورق می ‌گویند.

ساخت سوله

در ساخت سوله قطعات فلزی در کارخانجات مربوطه تهیه و مونتاژ میشود. ساخت سوله از مرحله برشکاری شروع می شود و تا جوش زدن قطعات به یکدیگر و رنگ زدن آن در کارخانه صورت می گیرد. با استفاده از یک نقشه که طرح کلی ساخت سوله سفارشی در آن محاسبه شده ، با اسفاده از قطعات مرغوب آهن آلات در یک محیط سرپوشیده ساخت سوله انجام می گیرد. 

فروش سوله دست دوم

بعضی از شرکت های فروش سوله اقدام به خرید سوله های دست دوم کارخانجات و انبارداران نموده است و با کمی تعمیر و رنگ ،سوله دست دوم را با افزایش درصدی می فروشند.بسیاری از شرکت هایی که مجبور به انتقال محل کار خود از جایی به جای دیگر هستند می توانند با مراحعه به این شرکت ها اقدام به خرید سوله کنند. 

انواع سوله

سوله انواع مختلفی از طرح های گوناگون دارا می باشد :
 

سوله تک دهانه به صورت ۸

ساخت سوله تک دهانه برای مصارفی مانند انباری ها و مرغداری های کوچک به کار می رود.

 

سوله دو دهانه به صورت ۸

سوله دو دهانه

سوله دو یا چند دهنه با ستون مشترک به صورت ۸۸ یا ۸۸۸ یا ۸۸۸۸

سوله قوسی

سوله چند ضلعی

فروش انواع سازه پیش ساخته مانند انواع سوله پیش ساخته,قیمت انواع سوله و ساختمان پیش ساخته,ساخت واجاره سوله دست دوم و ارزان
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما