ساندویچ پانل,قیمت ساندویچ پانل,معرفی شرکت های فروش ساندویچ پنل

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۸/۱۵

ساندویچ پانل,قیمت ساندویچ پانل,معرفی شرکت های فروش ساندویچ پنل

ساندویچ پانل چیست

ساندویچ پانل یک محصول پیش ساخته می باشد که در دسته مصالح ساختمانی کاربرد دارد.ساندویچ پانل همانطور که از نام آن مشخص است مثل یک ساندویچ دارای یک لایه وسط بین دو لایه مخافظ می باشد.لایه های محافظ از ورق فلزی مانند آلومینیوم،استیل، ... ساخته شده که نقش لایه بیرونی ساندویچ پانل  را بازی می کند و لایه داخلی ساندویچ پنل از یک عایق ساختمانی مانند پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه استفاده می شود.یک ساندویچ پانل خوب باید دارای ویژگی های خاصی باشد یکی از آنها ظاهر مرتب و منظمی می باشد که باید به نمای ساختمان بدهد.دوم عایق رطوبت و حرارتی در فصول سرد و گرم سال باشد تا در مصرف انرژی صرفه جویی بشود.

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها به دو گروه  تقسیم می شوند:

ساندویچ پانل سقفی

استفاده از ساندویچ پانل در سقف برخی سازه مانند سوله ،کانکس پیش ساخته ،ساختمان های پیش ساخته مانند ویلا ... را ساندویچ پانل سقفی می گویند.در ساندویچ پانل سقفی استفاده از یک فوم عایق مناسب که از استحکام بالایی برخوردار می باشد که از معروف ترین ساندویچ پانل سقفی  می توان به فوم پلی اورتان اشاره کرد.از اصلی ترین مزیت های ساندویچ پانل سقفی عایق بودن آن در برابر گرما ، سرما،صدا و رطوبت می باشد.هزینه نصب آن نسبت به دیگر سازه های سقفی پایین تر می باشد.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی می باشد که داری دو لایه ورق و در بین آن فوم که مناسب ترین آن  فوم پلی اورتان است ،  قرار می گیرد و در سازه های ساختمانی به عنوان یک پوشش برای دیوار استفاده می شود.ساندویچ پانل دیواری عایق بسیار مناسب برای فصول سرد و گرم سال می باشد .از ساندویچ پانل دیواری به عنوان عایق برودتی ، عایق رطوبتی  و عایق گرمایی کاربرد فراوان دارد.

ساندویچ پانل پلی استایرن

در ساندویچ پانل پلی استایرن  از فوم پلی استایرن در هسته ساندویچ پانل استفاده می شود .

ساندویچ پانل,قیمت ساندویچ پانل, فروش انواع ساندویچ پانل,ساندویچ پانل سقفی,ساندویچ پانل دیواری,ساندویچ پانل پلی استایرنانواع ساندویچ پانل (از نظر کاربرد)

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۳

انواع ساندویچ پانل (از نظر کاربرد)

انواع ساندویچ پانل از نظرکاربرد،قیمت ساندویچ پانل,ساندویچ پانل سقفی,ساندویچ پانل دیواری,ساندویچ پانل چیست,فروش ساندویچ پانل

 

 

 

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما