کفپوش PVC -شرکت ها و محصولات کفپوش پی وی سی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۴/۲۹

کفپوش PVC -شرکت ها و محصولات کفپوش پی وی سی

دنیای امروز سعی دارد نیاز تمام مردم را براورده سازد .امروزه کفپوش های پی وی سی (کفپوش pvc) با طرح چوب مشابه پارکت که مخفف پلی کلرید وینیل(PVC)  با عنوان شناخته شده کفپوش وینیل به این عرصه وارد شده است. این کفپوش که خیلی ارزان بوده بروی هر سطح صافی قابل نصب می باشد.در مقابل آب مقاوم بوده و از نظر دوام خیلی بهتر از بقیه کفپوش ها می باشد. کفپوش PVC از کامپوزیت مصنوعی مانند چوب خرده ،پلاستیک ،نایلون و غیره ساخته می شود .

 

 

در بازار داغ کفپوش ها انواع وینیل از جنس های مختلف وجود دارد مانند:

کفپوش pvc رولی:کفپوش pvc رولی نوعی کف پوش پی وی سی می باشد که بسته بندی آن به صورت رولی بوده و به صورت یکپارچه پهن می شود وهیچ گونه بهم ریختگی ندارد، به آسانی نصب می شود.معمولادرسالن های ورزشی و اماکن اداری و کارگاهی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت کفپوش های رولی نیز نسبت به سایر کفپوش ها ارزانتر و مقرون به صرفه تر است ودر انواع طرح چوب ، عروسکی (کفپوش اتاق کودک) و طرح سنگ و .... موجود می باشد.

کفپوش pvc چوبی :کفپوش pvc چوبی دردو مدل با طرح های الواری و پارکتی در بازار عرضه می گردد.این نوع کفپوش پی وی سی چوبی از 3 لایه تشکیل شده است که دو لایه از pvc ویک لایه دکوراتیو (toplayer ) جهت بهتر قرار گرفتن در کنار یکدیگر استفاده می شود.مقرون به صرفه است.

کفپوش pvc کاشی :کفپوش pvc کاشی یا با نام دیگر کفپوش pvc تایل در شکل واندازه های تایل می باشد و با اشکال مستطیل و یا مربه در بازار موجود می باشد.در طرح های مختلف چوبی و... می باشد.

 

شما می توانید با تبلیغات در سایت دکورنما شرکت و یا محصولات مرتبط با انواع کفپوش ها را به صورت 100% در صفحه اول و دیگر صفحات به همگان معرفی و نمایش دهید.برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.
درج آگهی و تبلیغات ساختمانی و خدمات در دکورنما


کفپوش pvc رولی

کفپوش pvc رولی

کفپوش pvc رولی نوعی کف پوش پی وی سی می باشد که بسته بندی آن به صورت رولی بوده و به صورت یکپارچه پهن می شود وهیچ گونه بهم ریختگی ندارد  

کفپوش pvc چوبی

کفپوش pvc چوبی

کفپوش pvc چوبی دردو مدل با طرح های الواری و پارکتی در بازار عرضه می گردد.این نوع کفپوش پی وی سی چوبی از 3 لایه تشکیل شده است که دو لایه از pvc ویک لایه دکوراتیو (toplayer )  

کفپوش pvc کاشی

کفپوش pvc کاشی

کفپوش pvc کاشی یا با نام دیگر کفپوش pvc تایل در شکل واندازه های تایل می باشد و با اشکال مستطیل و یا مربه در بازار موجود می باشد.در طرح های مختلف چوبی و... می باشد.  


آموزش نصب کفپوش پی وی سی چوبی (آموزش نصب کفپوش pvc چوبی)

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۳/۵/۲۶

از انواع کفپوش های پی وی سی (کفپوش pvc) می توان به کفپوش های پی وی سی چوبی (کفپوش pvc چوبی) اشاره کرد....

بیشتر بخوانیم...

مزایای کفپوش پی وی سی (PVC)

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۳/۵/۳

ویژگی های کفپوش های پی وی سی به شرح زیر می باشد:

1-  راحتی و سرعت بالای نصب.

2-مقرون به صرفه و ارزان بودن.

3-مقاوم در برابر آب....

 

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما