کف کاذب

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۶/۳

کف کاذب

کف کاذب

بکار گیری تکنولوژی و وسایل الکتریکی در دنیای مدرن و رو به پیشرفت امروزی غیر قابل انکار است . ممکن است شما در محل کار خود با انبوهی از سیم و کابل ارتباطی مربوط به همان وسایل محل کار خود رو به رو شوید  که باعث شده همیشه بدنبال بستری مناسب و مطمئن جهت عبور دادن سیمها و کابل ها و غیره  باشید.از طرفی هم دسترسی آسان و سریع  به آنها داشته باشید.تمام این عوامل موجب ابداء کف کاذب گردید.کف کاذب از قطعات پیش ساخته ای که ممکن است از جنس   فولاد،سنگ،چوب،آلومینیوم و یا سرامیک باشد که روی کف اصلی ساختمان نصب می گردد .از کف کاذب برای گرمایش از کف و انتقال آبهای سطحی و کاهش رطوبت و همچنین به منظور سبک سازی ساختمان ها نیز استفاده می شود.کف کاذب از 3 قسمت عمده تشکیل می شود :1-تایل  2-پایه 3-استرینگر که از مواد مختلفی در ساخت آنها استفاده می شود که عموم آنها از جنس فلزات می باشد.

 

کفهای کاذب از نظر نوع و جنس مواد به دسته های زیر تقسیم می شوند :
    1- کف کاذب فولادی : پانل های این نوع کف کاذب از ورقهای فولادی تولید می شود.می توان از پارکت ، موکت و سرامیک نیز جهت پوشش دادن سطح رویی آنها استفاده کرد.این محصول معمولا در مراکز پر تردد، اداری، اتاق سرور ,اتاق کامپیوتر وسویچینگ مورد استفاده شرکت های  مخابراتی و فضاهایی که   باید کف از استحکام و مقاومت فشاری بالایی برخوردار باشد ، استفاده می شود.این سیستم از مقاومت بالا نسبت به رطوبت و وزن بر خوردار می باشد برای همین در مناطق با درصد رطوبت بالا استفاده می شود.
   2- کف کاذب سنگی (سنگ فرش خشک):پانل های این نوع کف کاذب از سنگ های گرانیت کالیبره شده تولید می شود،از نظر ظاهری بسیار مشابه به سنگ طبیعی بوده.
   3- کف کاذب چوبی:این نوع کف کاذب متشکل از هسته مرکزی MDF یا نئوپان میباشد که به وسیله ورق گالوانیزه و یا آلومینیوم احاطه گردیده است و رویه آن  PVC یا HPL می باشد.این محصول از نظر اقتصادی بسیار مقرون بصرفه میباشد.
   4- کف کاذب آلومینیومی:به دلیل مقاومت بالا در مقابل رطوبت و عدم امکان خوردگی فلز آلومینیوم ،  کف کاذب آلومینیومی برای محیط های مرطوب انتخاب بسیار مناسبی می باشد.در بعضی از کف های کاذب آلومینیوم از روکش pvc نیز استفاده می کنند که خاصیت آنتی استاتیک دارد. همچنین  در برابر آتش مقاوم بوده وبرابر فشار و ضربه از مقاومت بالایی برخوردار است.امکان خوردگی و ایجاد محیطی برای حیوانات و موریانه هاایجاد نمی کنند معمولا وزن تمام شده برای 1 متر مربع کف کاذب آلومینیوم 15 کیلوگرم می باشد.
   5- کف کاذب سرامیکی:این نوع کف کاذب با روکش سرامیکی است،این نوع از کف های کاذب عموماً دارای پایه های بسیار کوتاه و تایلها با هدایت حرارتی بالا هستند که برای بارهای سنگین مناسب نمی باشند.
   6- کف کاذب شیشه ای:این نوع کف کاذب با صفحات شیشه ای برای نورپردازی و نمایشگاه ها بکار گرفته می شود.

شما می توانید با تبلیغات در سایت دکورنما شرکت و یا محصولات مرتبط با انواع کفپوش ها وکف کاذب را به صورت 100% در صفحه اول و دیگر صفحات به همگان معرفی و نمایش دهید.برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

درج آگهی و تبلیغات ساختمانی و خدمات در دکورنماانواع کف کاذب

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۳/۶/۲۸

انواع کف کاذب چیست :

کفهای کاذب از نظر کاربردی به چهار دسته تقسیم می شوند :
    1-کف برای  سبک سازی ساختمان
    2- کف برای انتقال آبهای سطحی ، خاک و ماسه
       ......

کفهای کاذب از نظر نوع و جنس مواد به دسته های زیر تقسیم می شوند :
    1- کف کاذب فولادی
    2- کف کاذب سنگی (سنگ فرش خشک)
      ......
     

بیشتر بخوانیم...


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما