انواع قرنیز

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۵/۱۷

انواع قرنیز

آشنائی با انواع قرنیز:

1- قرنیز چوبی : یکی از پر کاربرد ترین نوع قرنیز می باشد .که جای قرنیز سنگی قدیم را در دنیای مدرن امروزه گرفته است.به دلیل داشتن نمای زیبا چوبی نقش به سرائی در دکوراسیون را ایفا می کند.از نظر جنس هم زیبایی مقرون به صرفه است

2- قرنیز پی وی سی (PVC): این نوع قرنیز در هر اندازه و رنگی یافت می شود.از نوع معروف این نوع  قرنیزمی توان به قرنیزpvc با روکش pvc اشاره کرد.

3- قرنیز ام دی اف (MDF): از مواد پلاستیکی مثل پلی استر و کامپوزیت و یا pvc  ساخته می شود وروی آنها با انواع روکش های ضد خش پوشانده می شود تا از مقاومت بالائی برخوردار باشند.از نوع معروف این نوع  قرنیزمی توان به قرنیز mdf با روکش pvc اشاره کرد.

4-قرنیز سنگی : در قدیم به دلیل شناخته نشدن قرنیز های چوبی از نوع سنگی آن استفاده می کردند .وزن آنها نسبت به چوب (پر طرفدار ترین نوع قرنیز) سنگین و گران تر است.در صورت استفاده کردن از کفپوش پارکت باید قرنیز سنگی کاملا برداشته شود.

5-قرنیز سرامیکی :قرنیز سرامیکی همانند سنگی از کم طرفدار ترین نوع قرنیز می باشد که امروزه دیگر از قرنیز سرامیکی وقرنیز سنگی استفاده نمی شود وسنگین و گران بودن از معایب آن می باشد.

 

شما می توانید با تبلیغات در سایت دکورنما شرکت و یا محصولات مرتبط با انواع قرنیزها را به صورت 100% در صفحه اول و دیگر صفحات به همگان معرفی و نمایش دهید.برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.
درج آگهی و تبلیغات ساختمانی و خدمات در دکورنما
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما