چطور رنگ پارکت مناسب انتخاب کنیم

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

چطور رنگ پارکت مناسب انتخاب کنیم

انتخاب رنگ پارکت مناسب

برای انتخاب یک پارکت مناسب بعد از بحث برند پارکت و قیمت پارکت آن باید رنگ آن انتخاب شود که کمی کار سختی می باشد زیرا اولین المانی که برای رنگ پارکت باید در نظر گرفت  نور و فضای محل مورد نظر می باشد .
همانطور که می دانید در دکوراسیون داخلی منزل سه المان رنگ،نور،فضا (محل انتخاب) به هم وابسته می باشند.در انتخاب رنگ پارکت ،رنگ دیوار و سقف بروی رنگ پارکت و محیط اطراف شما تاثیر قابل توجهی می گذارد.پس در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری نیز دقت کنید.حالا می خواهیم ببینیم که رنگ پارکت چگونه یک اتاق را گوچک، بزرگ،دراز،گرم نشان می دهد.
 
1-اگر رنگ پارکت را روشن و دیوار های اتاق نیز به رنگ روشن باشد مانند سفید و کرم خانه بزرگ تر به نظر می آید.اما استفاده از رنگ فقط روشن در اتاق و خانه محل مورد نظر حس سردی را به اعضای خانواده و افراد آن می دهد که در طولانی مدت بروی انسان تاثیر منفی می گذارد و بازده کاری پایین می آید.
 

انتخاب رنگ پارکت لمینت

رنگ پارکت روشن ، رنگ دیوار روشن | انتخاب رنگ پارکت لمینت

 
2-اگر دیوار های اتاق را کاغذ دیواری تیره و تاریک کرده اید ، رنگ پارکت و سقف روشن باشد باید بدانید که اتاق کوچک تر و از لحاظ ارتفاع اتاق بلندتر به نظر می آید.
 

انتخاب رنگ پارکت لمینت

رنگ پارکت روشن ، رنگ دیوار تیره| انتخاب رنگ پارکت لمینت

 
3-حالا برعکس دو مورد انتخابی رنگ پارکت لمینت بالا اگر رنگ پارکت تیره باشد و سقف و دیوار اتاق روشن ، اتاق پهن تر خود را نشان می دهد.
 

انتخاب رنگ پارکت لمینت

رنگ پارکت تیره، رنگ دیوار روشن| انتخاب رنگ پارکت لمینت

 
4- در حالتی که پارکت لمینت تیره ،سقف اتاق تیره باشد و دیوارها سفید انتخاب شود،اتاق پهن تر و پایین تر به نظر می آید.

انتخاب رنگ پارکت لمینت

رنگ پارکت تیره، رنگ دیوار روشن| انتخاب رنگ پارکت لمینت

 
 
5- در صورتی که رنگ پارکت لمینت تیره و دیوار ها نیز تیره انتخاب شود و سقف روشن باشد اتاق مانند یک حفره که فقط از بالا نور دارد شبیه سازی می شود.

انتخاب رنگ پارکت لمینت

رنگ پارکت تیره ، رنگ دیوار تیره| انتخاب رنگ پارکت لمینت

چطور رنگ پارکت مناسب انتخاب کنیم,انتخاب رنگ پارکت مناسب,انتخاب رنگ پارکت,رنگ پارکت,قیمت پارکت,پارکت
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما