درب ضد سرقت -قیمت درب ضد سرقت -نمایندگی فروش درب ضد سرقت - درب ضد سرقت ترک و چینی

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۵/۱۱/۹

درب ضد سرقت -قیمت درب ضد سرقت -نمایندگی فروش درب ضد سرقت - درب ضد سرقت ترک و چینی

درب ضد سرقت

آشنایی با درب ضد سرقت (anti theft door)

بشر در طول تاریخ همیشه به دنبال برطرف کردن نیازهای اولیه مانند غذا ، داشتن سر پناه  و یک سقف برای خود و اطرافیانش تا به امروز بوده است به همین دلیل شروع به ساختن خانه  از انواع مصالح ساختمانی کرد. برای حفظ این سر پناه از عوامل طبیعی و تجاوز بیگانگان و غریبه وجدا سازی خود از دیگران ، به دور خانه خود ،شروع یک  دیوار و سقف کشید و برای اینکه از ورود افراد بیگانه و غریبه به داخل خانه جلوگیری کند، برای خانه درب گذاشت و تا به امروز این ترکیب ائامه داشته است .امروزه برای بالا بردن سطح امنیت واطمینان خاطر از وارد نشدن سارقین  به داخل خانه،ادارجات مانند بانک ها،مکان های عمومی،محل کار استفاده ازدرب ضد سرقت به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

خرید درب ضد سرقت

رمز و راز های یک خرید خوب درب ضد سرقت

شاید شما در طول عمر خود یک یا دو بار مجبور به خرید درب های امنیتی یا درب ضد سرقت شوید.بنابراین شما باید قبل از خرید درب ضد سرقت اطلاعات و راهنمایی های لازم جهت خریدی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید .برای اینکه بتوانید یک درب ضد سرقت مناسب را خریداری کنید باید بتوان سالهای متمادی مقاومت خوبی از خود نشان دهد و در هر شرایطی شما را محافظت کند و امنیت را برقرار سازد.باید به چند نکته توجه داشته باشید:

برند: مهترین و اصلی ترین نکته در خرید درب ضد سرقت ،شناسایی برند آن می باشد.هر درب ضد سرقتی ،درب ضد سرقت استاندارد  نیست ! بنابراین شناخت درست و مطمین از برند و فروشندگان قبل از خرید درب ضد سرقت به شما کمک می کند تا خریدی طبق استاندارد های جهانی داشته باشید.سعی کنید از کسانی که سالها در این بخش از صنعت ساختمان مشغول به کار هستند و شناخت درست و تخصصی از این نوع درب های ضد سرقت دارند ،محصول خود رامشاوره و تهیه کنید.

وزن درب ضد سرقت : هر چه آهن درون ساختار درب ضد سرقت بیشتر باشد ، از نظر بافت فلزی قوی تر بوده و وزن درب ضد سرقت نسبت به سایر درب های معمولی بیشتر خ.اهد شد و این امر در مساله سرقت و دزدی کمک شایانی می کند.

درب ضد سرقت ضد حریق : در مقابل حوادث غیر قابل پیش بینی مانند زلزله ،آتش سوزی و ... درب های ضد سرقت می توانند بهترین گزینه باشند زیرا با توجه به ساختار داخلی درب های ضد سرقت ،می توان به عایق حرارتی و گرمایی بودن این نوع درب ها اشاره کرد.

مزایای درب ضد سرقت

از مهمترین مزایای درب ضد سرقت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1- مقاومت درب ضد سرقت در برابر برش های قوی، فشار بر سطح درب ضد سرقت و بر گوشه‌های درب ،در زمان وقوع خسارت به هنگام  ورود سارقین که مانع از تخریب درب ضد سرقت می شود.
  2- درب های ضد سرقت از استانداردهای لازم در زمان وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی مانندریزش ساختمان،زلزله و آتش سوزی نیز برخوردار بوده است.
  3- درب های ضد سرقت علاوه بر امنیت  بر اساس  استانداردهای محیطی همچون عایق سرما، گرما، باد رطوبت و صدا طراحی و ساخته شده است.

تناسب درب ضد سرقت با  محل مورد استفاده

قبل از انتخاب درب ضد سرقت می بایست محل مورد استفاده را ارزیابی کرد تا درب ضد سرقت متناسب با آن انتخاب شود.در ساختار درب ضد سرقت از درب های فلزی ساده که خود درب فلزی  از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلی‌متر ساخته شده است در دو طرف درب ضد سرقت نصب می شود.برای جلوگیری ازآلودگی صوتی و صدا های زندگی شهری از یک لایه عایق صدا در لایه میانی درب ضد سرقت استفاده می شود از طرفی نیز برای جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایی نیز از عایق گرمایی در همان لایه میانی استفاده می شود.همچون اماکنی دور از حضور جمع از جمله ویلاها، کارخانجات، انبارها و… می‌بایست از درب‌های ضد سرقت با ویژگی‌های خاص استفاده شود  تا امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه‌های سطحی درب ضد سرقت به داخل ساختمان را غیرممکن سازند. در این گونه موارد نه تنها ضخامت لایه‌های فولادی در دو طرف درب ضد سرقت  به دو میلی‌متر و جمعا چهار میلی‌متر افزایش می‌یابند بلکه لایه میانی نیز از طریق ایجاد شبکه مستحکم فولادی به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در میان درب ضد سرقت تقویت گردیده است.

امکانات قابل اجرا بر روی درب ضد سرقت طبق سفارش شامل:
درب های ضد سرقت از درجه بالای استانداردهای کیفیت  برخوردار بوده و مانعی مفید در برابر سرقت میباشد.به لحاظ ظاهر دارای طرح های بسیار زیبا میباشد که علاوه بر صرفه جویی در هزینه نهایی ساختمان سازی، زیبایی بسیاری به واحدهای مسکونی هدیه می نماید.بسیاری از درب های ضد سرقت دارای سیستم های امنیتی و حفاظتی متفاوت از نظر تکنولوژی به کار رفته در اجزای تشکیل دهنده آن می باشند.

قیمت درب ضد سرقت

در بازار پر فروش درب ضد سرقت ایران با سه نوع درب  ضد سرقت آشنا می شوید که تولیدات ایران، چین و ترکیه هستند، که از نظر قیمت و هزینه با هم متفاوت می باشند ،اما اگر تقاضایی که برای خرید درب ضد سرقت ازسوی خریداران ایرانی وجود دارد راکنار بگذاریم ،باید به این نکته توجه کنیم که با توجه به مواد اولیه به کار رفته در درب های ضد سرقت ،طراحی منحصر به فرد ان ها از طرف شرکت های سازنده در بازار ما  درب ضد سرقت چینی تولید شده کشور چین از قیمت پایین تری برخوردار می باشد.درب ضد سرقت ایرانی تولید کشور عزیزمان از قیمت متوسط به بالا شروع می شود که از نظر کیفیت و مواد بهتر از درب ضد سرقت چینی می باشد.در بین کشور های تولید کننده درب ضد سرقت که در کشور ما در حال واردات درب ضد سرقت می باشند درب ضد سرقت ترک ساخت کشور ترکیه با قیمت بالاتری به فروش می رسد زیرا درب ضد سرقت ترک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و از استحکام و مقاومت فوق العاده ای بهره برده است.

تمیز کردن درب ضد سرقت

برای تمیز کردن درب ضد سرقت باید ابتدا نوع جنس درب ضد سرقت خود را بدانید:
برای تمیز کردن درب ضد سرقت چوبی (درب ضد سرقت روکش چوبی) از یک پارچه نرم وتمیز استفاده کنید.اگر دیدید که لکه های رنگی و یا لکه هایی که پاک کردن آن بسیار سخت می شود را می توان با شوینده های مخصوص درب ضد سرقت ،آنها را تمیز و پاک کرد.برای تمیز کردن درب ضد سرقت فلزی هم مانند درب ضد سرقت چوبی از همان پارچه نرم و برای خش های روی درب ضد سرقت فلزی از خمیر دندان استفاده کنید.درب های ضد سرقت رنگ شده در کارخانه ویا روکش دار چوبی نیز هر چند وقت یکبار ممکن از رنگ ظاهری خودرا از دست بدهندکه با رنگ های براق کننده ،رنگ آنها مانند روز اول می شود.

انواع درب ضد سرقت

درب ضد سر​قت  چوبی

درب ضد سرقت چوبی mdf : درب ضد سرقت mdf از آهن و روکش mdf ساخته می شود .درب ضد سرقت mdf ضد آب بوده و در برابر رطوبت مقاومت دارد.

درب ضد سرقت چوبی pvc :  درب ضد سرقت pvc نیز مانند درب ضد سرقت mdf ،قاب آن از جنس pvc می باشد که بسیار جنس محکمی دارد زیرا پی وی سی از انعطاف پذیری بیشتری برخوردارمی باشد.

درب ضد سرقت چوبی hdf : معمولا نمای کلی درب ضد سرقت چوبی از جنس M.D.F و P.V.C وH.D.F که معمولادربرای درب های بیرونی به کار می رود و لایه میانی از جنس Honeycomb جهت عایق صدا است.این نوع درب ضد سرقت دارای طراح های گوناگون از نوع مسطح و برجسته می­باشند. در این گونه درب ضد سرقت نیز یک ورق فولادی به ضخامت معمولا 0.8 میلی متر کل سظح زیرین درب و ورق فولادی 1.5 میلیمتر زیر روکش چارچوب را پوشانده است.

درب ضد سرقت فلزی

چهار چوب درب ضد سرقت فلزی از جنس فولاد گرم است و رویه درب از ورق فولاد گرم با ضخامت های مختلف می باشد.همانند درب ضد سرقت MDF لایه میانی از جنس Honeycomb جهت عایق صدا می باشد.روکش درب نیز  با پوشش رنگ کوره ای ویا طرح چوب می باشد.

درب ضد سرقت استیل

چهارچوب درب ضد سرقت استیل از جنس استیل ضد زنگ است .روکش درب از ورق تمام استیل ضد زنگ ویا شیشه دو جداره می باشد.

انواع درب ضد سرقت موجود دربازار ایران

 1-       درب ضد سرقت ترک
درب ضد سرقت ترک عایق حرارت ،رطوبت وصدا می باشد در برابر فشار و ضربه مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.امروزه تولید کنندگان درب ضد سرقت از پشم نسوز در ساختار آن استفاده می کنند که آن را تبدیل به درب ضد سرقت ضد حریق کرده است.برای اطلاع از مشخصات و دیگر مزایای درب ضد سرقت ترک به بخش درب ضد سرقت ترک مراجعه کنید.

 2-       درب ضد سرقت ایرانیبرای اطلاع از این نوع درب ضد سرقت به این لینک مراجعه کنید
 3-      درب ضد سرقت چینی  : 
 درب ضد سرقت چینی 

 

 



طرح ها و مدل های درب ضد سرقت مدرن چوبی

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۶

طرح ها و مدل های درب ضد سرقت مدرن چوبی

درب های ضد سرقت مدرن چوبی,عکس هایی از مدل ها و طرح های درب ضد سرقت چوبی,شرکت های فروش درب ضد سرقت چوبی

 

 

 

 

بیشتر بخوانیم...

باز کردن قفل درب ضد سرقت

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۱۴

باز کردن قفل درب ضد سرقت

قفل درب ضد سرقت یکی از اجزاء و المان هایی است که می توان یک درب معمولی را به درب ضد سرقت تبدیل نمود که علاوه بر بدنه قوی و مقاوم در برابر سرقت ،قفل های درب ضد سرقت نیز به راحتی قابل باز شدن نیستند و از قفل های معمولی قوی تر هستند .باز کردن قفل درب ضد سرقت,آیا قفل درب ضد سرقت قابل باز شدن می باشد,شرکت های فروش و وارد کننده درب ضد سرقت

 

بیشتر بخوانیم...

تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت

فرستاده شده در تاریخ : ۱۳۹۵/۶/۷

تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت

شاید زمان آن رسیده است که خانه خود را امن تر از گذشته کنید بخصوص از محلی که اکثر سرقت ها از آنجا صورت می گیرد بعنی درب های ورودی.برای استفاده از درب ضد سرقت به جای درب های معمولی بهترین انتخاب برای پیگیری از دزدی و سرقت می باشد. تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت,جایگزین درب های معمولی با درب ضد سرقت,نصب درب ضد سرقت بروی چهارچوب معمولی,شرکتهای فروش و نصب درب ضد سرقت

 

 

بیشتر بخوانیم...

کاربرد پشم سنگ در درب ضد سرقت

کاربرد پشم سنگ در درب ضد سرقت

پشم سنگ به عنوان یک ماده عایق در بین صنایع شناخته شده است.از آن در عایق کاری های حرارتی و صوتی استفاده می شود.کاربرد پشم سنگ در درب ضد سرقت,دلیل استفاده از پشم سنگ در درب ضد سرقت,عایق کاری درب ضد سرقت,معرفی شرکت های فروش درب ضد سرقت

 

 

 

 

سیستم ضد سرقت Eas نامرئی

سیستم ضد سرقت Eas نامرئی

آخرین مرحله در طراحی دکوراسیون مغازه استفاده از سیستم ضد سرقت eas نامرئی است.این نوع سیستم ضد سرقت نامرئی Eas به عنوان اولین انتخاب اکٍثر مغازه داران معرفی می شود.سیستم ضد سرقت Eas نامرئی,آشنایی با درب ضد سرقت Eas,معرفی شرکت های فروش و نصب درب ضد سرقت.امروزه فروشندگان و مغازه دارها به دلیل افزایش مشکلات ناشی از دزدی ،زحمت و ضرر زیادی به آنها می رسد و طبق آمار جهانی معمولا 1% از سود فروشندگان به دزدی می رود به همین دلیل امروزه دستگاه ها و سیستم هایی با امنیت بالا در حال ساخت و تولید می باشد

 

 

 

سیستم هوشیار ضد سرقت وایرلس

سیستم هوشیار ضد سرقت وایرلس

سیستم ضد سرقت وایرلس نوعی سیستم هوشمند کنترل از راه دور است که با تکنولوژی Gsm و یک سنسور مغناطیسی کار می کند.سیستم هوشیار ضد سرقت وایرلس,آشنایی با سیستم درب ضد سرقت وایرلس,آشنایی با سنسورضد سرقت Gsm,معرفی شرکت های فروش و نصب درب ضد سرقت وایرلس

 

 

 

انواع قفل درب ضد سرقت

انواع قفل درب ضد سرقت

همانطور که می دانید یکی از روش های افزایش امنیت در منازل و ادارجات استفاده از  درب ضد سرقت می باشد.اجزای درب ضد سرقت طوری در کنار هم قرار گرفته است که ضریب امنیت چندین برابر بالا می رود اما عده ای علاوه بر اجزای داخلی از دیگرروش های ضد سرقتی نیز استفاده می کنند .انواع قفل درب ضد سرقت,آشنایی باانواع قفل ضد سرقت,قفل ضد سرقت کارتی,قفل ضد سرقت اثر انگشتی

 

 

 

 

درب ضد سرقت اثر انگشتی

درب ضد سرقت اثر انگشتی

یکی از قوی ترین و به روز ترین نوع درب ضد سرقت،درب ضد سرقت انگشتی می باشد .قیمت درب ضد سرقت اثر انگشتی نسبت به قیمتدرب ضد سرقت بالاتر می باشد زیرا از سیستم هوشمند ضد سرقت پیچیده ای برخوردار می باشد. درب ضد سرقت اثر انگشتی چیست,قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی,درب ضد سرقت

ابعاد درب ضد سرقت

ابعاد درب ضد سرقت

ابعاد درب ضد سرقت با توجه به تولید انواع مختلف درب ضد سرقت ،متفاوت می باشد.ابعاد درب ضد سرقت,ابعاد درب ضد سرقت چینی,ابعاد درب ضد سرقت ترک,ابعاد درب ضد سرقت ایرانی,ابعاد درب ضد سرقت دو لنگه,عرض درب ضد سرقت,ابعاد فریم درب ضد سرقت

مزایای درب ضد سرقت

مزایای درب ضد سرقت

امروزه درب ضد سرقت از استقبال بی نظیری برخوردار شده است.در قدیم معمولا ادارجات و بانک ها و مراکز امنیتی از درب ضد سرقت استفاده می کردند. اما در دنیای کنونی با بالا رفتن جرم  و جنایت منازل و خانه ها نیز نیاز به درب ضد سرقت را حس کرده اند .مزایای درب ضد سرقت,بهترین درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,در ضد سرقت,مزایای استفاده از درب ضد سرقت

 

 

راهنمای خرید درب ضد سرقت

راهنمای خرید درب ضد سرقت

امروزه برای بالا بردن امنیت در هر مکانی چه خانه و چه اداره و مغازه و فروشگاهی از سیستم های ضد سرقت استفاده می کنند.یکی از این سیستم ها درب ضد سرقت می باشد که درخرید و فروش درب ضد سرقت در بازار ایران روز به روز در حال افزایش می باشد از مارک ها و برند های ترک گرفته تا آسیای شرق چین و ایران با قیمت ها و کیفیت های متفاوتی در حال دادو ستد می باشدراهنمای خرید درب ضد سرقت,خرید درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,درب ضد سرقت چی بخرم,چه نوع درب ضد سرقتي بخريم,نکاتی را که برای خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت EAS

درب ضد سرقت EAS

یکی از قویترین و امن ترین سیستم درب مخصوص فروشگاه ها ،درب ضد سرقت EAS می باشد که هنگام ورود و خروج از درب فروشگاه و یا مغازه آن را می توان دید.از این تکنولوژی برای جلوگیری از سرقت کالا های درون فروشگاهها که بدونه پرداخت هزینه از محل خارج می شوند. درب ضد سرقت EAS,درب ضد سرقت,سیستم درب ضد سرقت EAS,آشنایی با درب ضد سرقت eas,درب ضد سرقت EAS چیست

اجزای درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت

درب ضد سرقت برای جلوگیری از ورود افراد مزاحم به درون حریم شخصی منزل ویا محل شخصی می باشد و دارای امنیت بسیار بالایی نسبت به دیگر درب های معمولی دارد.در ساخت درب ضد سرقت اجزا و اتصالاتی پیشرفته می باشد که درون درب تعبیه شده است.در زیر به توصیف قسمت های مختلف درب ضد سرقت می پردازیم ...اجزای درب ضد سرقت,اجزای داخلی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت,اجزا درب ضد سرقت,اجزای تشکیل دهنده درب ضد سرقت   

انواع درب ضد سرقت-درب ضد سرقت ترکیه،چینی،ایرانی

انواع درب ضد سرقت-درب ضد سرقت ترکیه،چینی،ایرانی

انواع درب ضد سرقت :درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران شامل سه بخش عمده میشود:1- درب ضد سرقت چینی ,2- درب ضد سرقت ایرانی ,3- درب ضد سرقت ترک ,اولین تفاوت در نوع چارچوب های آنها می باشد چارچوب درب های ضد سرقت چین تخت و اختلاف سطح کمی بین سطح بیرونی چارچوب و لنگه درب ضد سرقت وجود دارد درصورتی که این اختلاف سطح در درب ضد سرقت ترک بیشتر است..تولید کنندگان درب  ضد سرقت ترک که در ایران فعالیت می کنند چارچوب های خود را از تولید کنندگان  داخل کشور خریداری می کنند و یا خود اقدام به تولید این چارچوب ها در داخل کشور می نماید ولی یراق آلات این دربها عموما از محصولات ساخت ترکیه استفاده می شود که در صدر آنها شرکت KALE ترکیه می باشد که جایگاه ویژه ای را در بازار ایران به خود اختصاص داده است.

 


مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما