نگهداری از پارکت لمینت

ارسال: بروز رسانی: ۱۳۹۳/۶/۱۰

نگهداری از پارکت لمینت

روش نگهداری از پارکت لمینت:

1-بهترین راه برای محافظت از کفپوش های پارکت لمینت، کشیدن جاروبرقی که داری برس نرم باشد ، جارو زدن عادی ویا با استفاده از یک طی خشک  حداقل 1 بار در روز، از جمع شدن کثیفی ،خاک ،مو و گرد و غبار احتمالی روی سطح پارکت لمینت را که باعث می شود به مرور زمان به سطح پارکت لمینت آسیب برسد،جلوگیری می کند.
2-برای جلوگيری  از  ورود و پخش شن ريزه ها ،کثیفی و غبار احتمالی از بیرون منزل به درون(جلوی درب واحد) می توان به کمک فرش، قالیچه و پادری در داخل راهروی ورودی ودر بيرون در ورودی استفاده کرد.
3-با کفش بیرون وارد منزل نشوید. مواظب تخت کفش و بويژه کفش های پاشنه بلند باشید زیرا اگر مراقب کوچکترين شکاف و یا ميخ های برآمده از اين پاشنه ها نباشید پارکت لمینت را خش دار می کنند. پس حتما از دمپایی و یا کفش تمیز برای تردد بروی پارکت لمینیت ها استفاده نمائید.در نقاط پرتردد منزل از فرش استفاده کنید.
4-جابجايی ، کشيدن مبلمان ، تخت خواب و اثاثيه سنگين بر روی پارکت ، باعث خط افتادگی بر روی پارکت خواهد شد  برای محافظ‌ از خط افتادن و آسیب دیدن کفپوش بهتر است از کاور پایه ها ویا با چسباندن تکه های نمد يا موکت های نرم بر روی پايه های لوازم سنگين  کمک به بالا بردن عمر لمینت می شود .
5-از قرار دادن مستقیم گلدان هایی که گل طبیعی داخل آنها وجود دارد، بروی لمینیت ها خودداری کنید.
6-اگر لکه شمع ویا آدامس و یا موم بروی پارکت لمینت بود کافیست فقط با یک بسته کیسه فریزرپر از یخ به مدت 5 دقیقه بروی لکه  گذاشته و سپس توسط یک کارت بیخود ویا قاشق ماده چسبیده را بردارید.فقط توجه داشته باشید که با عجله این کار را نکنید که آسیبی به پارکت لمینت وارد نشود.

 

>>> در زیر لیست فروشندگان پارکت لمینت آمده است که برای استعلام قیمت پارکت لمینت می توانید به صفحه آنها مراجعه کنید
مجموعه قوانین | انتقاد و پیشنهاد | درباره ما